BİM Tavuk Fiyatları 2023

BİM Tavuk Fiyatları hakkında en uygun fiyatı araştırma yapıyorsanız bu yazı tam da size göre hazırlandı. BİM Tavuk Fiyatları ile ilgili geniş bir araştırma yapıyoruz ve fiyatları BİM mağazasından öğrendik.

Türkiye de en çok tüketim yapılan gıdaların başında olan BİM Tavuk Fiyatları son zamlardan sonra fiyatı değişti. Şuan en güncel olan BİM Tavuk Fiyatları 2023 yılı itibariyle ne kadar oldu ? Bu yazımızın içeriğinde BİM Tavuk Fiyatı yer vermiş bulunuyoruz. BİM Tavuk 2023 yılında güncel olarak bu fiyatları sizin araştırdık.

Bim Tavuk Fiyatları 2023

Türkiye’deki satılan tüm BİM Tavuk Fiyatları tüm bim mağazalarıyla aynı fiyattadır. Lezzetiyle dikkat çeken BİM Tavuk Fiyatları şu şekildedir.

BIM Tavuk fiyati
BİM Tavuk fiyatı

BİM Tavuk Fiyatları

BİM Tavuk fiyatı hakkında araştırma yapan kullanıcılar için hesaplı marketlerin başında gelen BİM’de güncel fiyatı hakkında araştırma yapmaktayız. Bu yazıyı hazırladığımızda BİM market, mağaza, internet ve çağrı merkezlerinden yararlanılarak sizler için çıkarttığımız güncel BİM Tavuk Fiyatları dır. Aynı zamanda BİM aktüel ürünler kategorisine göz atabilir, güncel BİM Tavuk Fiyatı bakabilirsiniz. 

Sizler için araştırmasını yaptığımız en güncel ve doğru BİM Tavuk Fiyatları aşağıdaki gibidir.

 

BİM Tavuk Fiyatları 2023
BİM Tavuk Fiyatları 2023
BİM Tavuk FiyatlarıFiyatı
BİM Pirzola Tavuk Fiyatı58,90 TL  
BİM Tavuk But Fiyatı57,90 TL  
BİM Tavuk Piliç Fiyatı37,90 TL  
BİM Tavuk Göğüs Fiyatı44,50 TL  
BİM Bütün Poşet Tavuk Fiyatı33,50 TL  
BİM Piliç Izgara Tavuk Fiyatı55,90 TL  
BİM Baget Tavuk Fiyatı43,90 TL  
BİM Kalçalı But Fiyatı 51,90 TL  
BİM Baget Piliç Fiyatı43,90 TL  
BİM Piliç Lale Fiyatı51,90 TL  
BİM Piliç Bonfile Fiyatı43,90 TL  
BİM Çorbalık Piliç Fiyatı6,40 TL  
BİM Piliç Kelebek Pirzola Fiyatı29,90 TL  
BİM Kelebek Izgara Fiyatı33,90 TL  
BİM Piliç Soslu Kanat Fiyatı 42,90 TL  
BİM Kanat Izgara Fiyatı42,90 TL  
BİM Piliç Izgara Mangal Fiyatı 44.90 TL  

Paylaştığımız  BİM tavuk fiyat sürekli fyatları değişkenlik gösterdiği için marketlerde farklı fiyat görebilirsiniz. Lütfen bu tip durumlarda yazımızın sonunda bize mesaj göndererek bize bilgi verebilirsiniz. Yorum sırasına göre BİM tavuk fiyatı sizin için güncelleyebiliriz. 

BİM Tavuk Kanat Fiyatları

BİM tavuk kanat fiyatları 2023 yılında artış gösterenlerin başında geliyor. Aşağıdaki Tavuk fiyatlarını BİM marketlerinden görebilirsiniz.

  • BİM Piliç Soslu Kanat Fiyatı -> 35,90 TL
  • BİM Kanat Izgara Fiyatı -> 30, 90 TL
BİM Market Fiyatları
BİM Market Fiyatları

BİM Tavuk Göğsü Fiyatları

BİM tavuk göğüsü fiyatları artış gösteren son fiyatlarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

BİM Tavuk Göğüs Fiyatı -> 28,70 TL

BİM Tavuk Fiyatı Ne Kadar ?

BİM Tavuk Fiyatları 2023 yılında gelen zamlarla birlikte BİM tavuk fiyatı pirzola fiyatı 27.90 TL dir. En güncel son yaptığımız araştırmalar sonucunda   BİM Tavuk Fiyatı Bilgikonu.com olarak  BİM Tavuk Fiyatları haftalık olarak güncellenmektedir. 

BİM Tavuk Fiyatı Zamlandı Mı ?

BİM Tavuk Fiyatı haricinde hemen hemen tüm tüketim gruplarında fiyatları artmaktadır.BİM Tavuk Fiyatları döviz ve hammadde, yakıt kaynaklı sürekli zamlanmaktadır. En son gelen benzin zammından sonra  BİM Tavuk Fiyatları yine değişiklik göstermiştir. 

BİM Tavuk Fiyatları Hakkında

BİM tavuk fiyatı yazımızda sizler için doğru güncel fiyatları sizler için hazırlamaya çalıştık. Yazımızda fiyatlarda herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Bu yazı sadece bilgilendirme amaçlıdır. En doğru bilgileri mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve ilgili kurumlardan alabilirsiniz. 

BİM Fiyat Listesi 

BİM fiyat listesi güncel olarak internet sitemizde bulabilirsiniz. Özellikle BİM aktüel ürünleri ve BİM kampanyalarını inceleyiniz. Daha önce paylaştığımız BİM fiyat listelerinden bazılarını sizler için aşağıda paylaşıyoruz, inceleyebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın