BİM Şeker Fiyatı

BİM şeker fiyatı pek çok üründe olduğu gibi 2022 yılında artış gösterdi. Öyle ki geçen seneye kıyasla zam oranı göz önünde tutulduğunda yüzde yüzlük bir zam oranından bahsetmek de mümkün. Ancak diğer şeker markalarına göre BİM’de bulunan şeker fiyatlarının hâlâ hesaplı olduğu görülüyor. BİM şubelerinin tamamında bulunan şekerler farklı kilogram üzerinden satılıyor.

BİM Şeker Fiyatı 2022

BİM şeker fiyatı 2022 yılında diğer ürünlerde olduğu gibi artış yaşamıştır. BİM’de satılan şekerler doğrudan marketin kendi üretimi olabildiği gibi diğer markalara da ait olabilir. Kendi üretimi olan şeker fiyatları ise daha hesaplıdır. BİM şeker fiyatları şu şekilde;

  • Safi Beyaz Küp Şeker 1 Kg 24,75 TL
  • Irmak Toz Şeker 5 Kg 122,50 TL
  • Tat Küpü Toz Şeker 2 KG 51.50 TL 
BİM Toz Şeker 5  Kg Fiyatı
BİM Toz Şeker 5 Kg Fiyatı

BİM Şeker Çeşitleri

BİM şeker çeşitleri mağazaya göre farklılık gösterebilir. BİM marketler genel olarak uygun fiyata sattığı ürünleri kendi fabrikalarında üretmekte ya da anlaşmalı olduğu fabrikalardan almaktadır. Bu bakımdan kendi üretimi ya da anlaşmalı olduğu yerlere göre raflarda bulunan şeker fiyatları da değişkenlik taşır. Bölgelere göre değişmekle birlikte BİM raflarında şu şeker çeşitleri bulunur;

  • Şafak
  • Irmak
  • Tat Küpü
  • Bor
  • Kayseri
  • Safi şeker  

BİM Toz Şeker 1 Kg Fiyatı ✌

BİM toz şeker 1 kg fiyatı 2022 itibariyle 24,75 TL olarak raflarda yerini almaktadır. Az şekere ihtiyacı olanlar 1 kg olarak satılan şekeri tercih edebilir. Bunun yanında 2 kg veya 5 kg olarak satılan şekerler daha hesaplı olabilmektedir.

 

BİM Toz Şeker 1 Kg Fiyatı
BİM Toz Şeker 1 Kg Fiyatı

BİM 5 Kg Toz Şeker Fiyatı 😊

BİM 5 kg toz şeker fiyatı 122,50 TL’dir. Özellikle 2022 yılında şeker fiyatlarında yaşanan önemli artış BİM marketlerde yer alan şekerleri de etkilemiştir. Piyasada bulunan diğer şekerlere göre 10 – 30 TL indirimli olduğu görülmektedir.

https://youtu.be/ZVxNnzZLH5A

 

BİM 5 Kg Şeker Ne Kadar? 👀

BİM 5 kg şeker ne kadar sorusuna 122,50 TL şeklinde yanıt vermek mümkün. Şeker alırken markasının Safi veya Irmak gibi BİM üretimi olan şekerlerden olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde fiyat artışı olabilir.

BİM Toz Şeker 1 Kg Fiyatı
BİM Toz Şeker 1 Kg Fiyatı

BİM 2 Kg Toz Şeker Fiyatı

BİM 2 kg toz şeker fiyatı 51,50 TL’dir. Bu fiyat kendi üretimi olan şekerler için geçerlidir.

BİM şeker alımında kısıtlama var mı?

5 KG olarak satılan paketlerden her müşteri sadece 2 tane alabilir.

BİM şekerleri neyden üretiliyor?

BİM’de satılan şekerler şeker pancarından üretilmektedir.

https://youtu.be/HiCUa4e7AJQ

 

 

 

 

 

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın