Cenova Müşteri Hizmetleri

Cenova müşteri hizmetleri Türkiye’nin önde gelen güvenlik ve bilişim ürünleri hakkında size bilgi verir. Firmanın güncel numarası yazımızda yer alıyor.

Cenova Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cenova müşteri hizmetleri güvenlik herkes için çok önemlidir. Evimizde veya işyerimizde güven ve huzur içerisinde oturmak isteriz. Bunun için bizlere yardımcı olan ürünler geliştirilmiştir. Güvenlik kameraları ve sensörler, bu ürün gruplarından en popüler olanıdır. Cenova markası, güvenlik kamerası ve sensör konusunda öne çıkan bir markadır.

  • Cenova müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 333 66 82

Cenova Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Cenova, bilişim teknolojileri alanında hizmet verir. Dolayısıyla sunduğu ürünler belli bir kategoriden ibaret değildir. Alarm sistemleri, termal kameralar, mobil sistemler ve network ürünleri, Cenova’nın geliştirdiği ürün grupları arasındadır. Siz de bu kategorilerden herhangi biriyle ilgileniyorsanız Cenova ile iletişim kurabilirsiniz.

  • Cenova çağrı merkezi telefon numarası: 0850 333 66 82
Cenova Musteri Hizmetleri
Cenova Musteri Hizmetleri

Cenova Şikayet

Cenova ülkemizde ve aynı zamanda dünyanın birçok farklı yerinde hizmet veriyor. Geliştirdiği ürünleri yüksek teknolojiyle donatan marka hem satış öncesi hem de satış sonrası yüksek düzeyde destek sağlar. Ürünlerle ilgili herhangi bir sorununuz veya şikayetiniz olduğu takdirde ilgili şikayet hattını arayıp markayla iletişim kurabilirsiniz.

  • Cenova müşteri hizmetleri şikayet hattı: 0850 333 66 82

Stanley Müşteri Hizmetleri ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın