BİM Mozzarella Peynir Fiyatı

BİM Mozzarella Peynir Fiyatı hakkında en uygun fiyatı araştırma yapıyorsanız bu yazı tam da size göre hazırlandı. Mozzarella peynir bim ile ilgili geniş bir araştırma yapıyoruz ve fiyatları Bim mağazasından öğrendik.

Türkiye de en çok tüketim yapılan gıdaların başında olan Bim mozzarella peynir son zamlardan sonra fiyatı değişti. Şuan en güncel olan mozzarella peynir bim fiyatları 2022 yılı itibariyle ne kadar oldu ? Bu yazımızın içeriğinde Bim mozzarella peynir yer vermiş bulunuyoruz. Bim mozzarella peyniri 2022 yılında güncel olarak bu fiyatları sizin araştırdık.

Bim Yağ Fiyatları 2022 yazımızı okumak için bağlantıyı tıklayınız.

mozzarella bim fiyati
Mozzarella BİM fiyati

Bim mozzarella peynir fiyatı 2022

Türkiye’deki satılan tüm Bim mozzarella peyniri tüm bim mağazalarıyla aynı fiyattadır. Lezzetiyle dikkat çeken bim mozzarella peyniri fiyatları şu şekildedir.

Bim Peynir Fiyatları 2022 yazımızı okumak için bağlantıyı tıklayınız.

  • Bahçıvan Top Mozzarella Peyniri: 34,90 TL
  • Bim Rende Mozzarella Peyniri: 36,50 TL‘dir.
  • Bahçıvan Rende Mozzarella Peynir: 39,90 TL
bim market fiyatlari 1
bim market fiyatlari

BİM Fiyatları

Mozzarella peyniri hangi markette bulunur?

Mozzarella peyniri BİM marketlerde bulabilirsiniz.

Mozzarella peyniri kaşar mı?

Mozzarella peyniri ile kaşar peyniri arasındaki fark; mozzarella peyniri eridikten sonra çabuk donmamasıdır. Mozzarella peyniri pastörize edilmiş inek sütünden yapılmaktadır.

Bim market çiğ köfte fiyatlarını sizin için araştırdık. Fiyatı nedir kategorimizde Bir sonraki yazımız olan BİM pirinç fiyatı fiyatlarını inceleyeceğiz.

Sonuç

BİM Mozzarella Peynir Fiyatı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sormak istediğiniz tüm soruları aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz. Aynı zamanda Bilgikonu.com bağlantısına tıklayarak sitemizin anasayfasına kolayca geçiş yapabilirsiniz.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın