Facebok Giriş

Facebok giriş yapmak sosyalleşmek isteyenler için hâlâ önem taşıyor. İnternet kullanıcılarının çok kolay şekilde birbirlerini bulmaları ve sohbet etmeleri için en aktif sosyal medya mecralarından olan facebok giriş yap için kolay şekilde hesap oluşturabilirsiniz.

Facebook Neden Kullanılır?

Facebook ilk ortaya çıktığında üniversitedeki öğrencileri bir araya getirmek için olsa da günümüzde milyonlar tarafından kullanılan bir sosyal medya uygulaması. Hem bireyler hem de ticari kuruluşlar için yeni kişilere ulaşmak, tanıtım yapmak ya da gündem oluşturmak için aktif şekilde kullanılmaktadır. Kolay ve basit şekilde çalışma sistemine sahip olması Facebook’u sosyalleşmek ya da reklamını yapmak isteyenler için cazip kılıyor.

Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

Facebook kullanmak için öncelikle Facebook hesabının açılması gerekir. Bunun için bir eposta adresi ile Facebook web sitesi veya uygulamasına giriş yapılmalıdır. Burada istenen bilgileri doldurduktan ve şifresini de belirledikten sonra hesabı hazır olacaktır. Sonrasında Facebok giriş yaparak hesabını özelleştirebilir ve kullanmaya başlayabilir. Facebook kullanmak için internet erişimi gereklidir ve internet erişimi olmadığı durumlarda Facebook kullanılmamaktadır.

facebook giris
facebok giris

Facebook Business olarak bilinen işletme hesabı ise markalara özeldir. Markalar sayfalarını yönetmek, potansiyel müşterilere ulaşmak ve tanıtımlarını yapmak için bu hesaptan oluşturabilir. Bunun için de Business Facebook adresine girilerek hesap oluşturulabilir. Özellikle Facebook ve Instagram’a reklam vermek isteyenler bu bağlantı üzerinden işletme hesabı oluşturmalıdır. İşletme hesabının oluşturulması sonrasında reklam verebilirler.

Bestwhozi giriş nasıl yapılır ?

https://www.bilgikonu.com/bestwhozi/

Facebook Giriş Nasıl Yapılır?

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra Facebok giriş oldukça kolaydır. Bilgisayar, tablet ve telefon üzerinden giriş yapılabilir. Mobil ve tablet kullanıcılarının daha iyi bir deneyim yaşamaları için uygulama üzerinden giriş yapmaları tavsiye edilir.

Facebok giriş yap seçeneği ana sayfada ya da uygulamanın ana ekranında karşınıza çıkacaktır. Buradan kayıtlı olduğunuz mail adresini ve hesap adınızı girerek giriş yapabilirsiniz. Facebook tüm dünyadan erişilebilir olduğu için dünyanın neresinde olursanız olun hesabınıza sorunsuz ve çok kolay şekilde giriş yapmak mümkündür.

Facebok giris
Facebok giris

Facebook Giriş Sorunları Nasıl Çözülür?

Facebok giriş yap ve kaydol seçenekleri için oldukça basit ara yüz sunmaktadır. Bu bakımdan teknoloji ile arası çok iyi olmayanlar bile rahatlıkla platforma giriş yapabilir. Fakat bazı durumlarda hesaba giriş yapmak için çeşitli sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Facebok giriş için en yaygın görülen sorunların başında kullanıcı adı ile şifrenin uyuşmaması gelmektedir. Hiçbir şekilde kendiniz değiştirmedikçe şifreniz uygulama tarafından değişmemektedir. Bu yüzden eğer şifreniz yanlışsa bu durumda unutmuş olabilirsiniz. Kayıt olduğunuz eposta adresi üzerinden yeni şifre talebinde kolaylıkla bulunabilirsiniz. Şifrenizi yeniledikten sonra hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz.

Bir diğer yaygın görülen Facebok giriş yap sorunu hesabın bulunmamasına dairdir. Facebook, kullanıcı tarafından talep olmadıkça hesap kapatma işlemi yapmamaktadır. Ancak bazı durumlarda zararlı, spam, dolandırıcılık faaliyetleri gibi amaçlar kapsamında hesap tespiti olduğunda hesap kapatılmaktadır. Eğer bu türden sorun yaşadıysanız hesabınıza tekrar giriş yapamayacağınızı bilmelisiniz. Hesabın kapatılmasıyla ilgili olarak hata olduğunu düşünüyorsanız bu durumda da Facebook iletişim kanalları üzerinden iletişime geçerek durumun düzeltilmesini talep edebilirsiniz.

Facebok Giriş

Facebok giriş için aşağı linke tıklayıp kolayca giriş sağlayabilirsiniz.

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Facebok giriş yap ve kaydol seçeneğinin yanında Facebook hesabı silme de kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Eğer artık Facebook hesabınızı kullanmak istemiyorsanız kolayca silme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu yöntemi seçtiğinizde hesabınıza ait her şey silinecektir. Bunun için Facebok giriş yap seçeneği sonrasında hesap ayarlarına gelerek burada çıkan Hesabımı Sil butonuna tıklamanız yeterlidir.

Facebook Giriş Yapamıyorum

Giriş yaparken sorun yaşıyorsanız sorunun ne olduğuna yönelik platform tarafından sunulan çözümleri deneyebilirsiniz.

Facebook Hesabımı Başkası Ele Geçirdi

Giriş bilgileriniz zayıf olursa başkaları tarafından kolayca ele geçirilebilir. Hesabınızı geri almak için Facebook ile iletişime geçmelisiniz.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

“Facebok Giriş” üzerine 11 yorum

 1. facebook en eski sosyal medyamız doayısıyla hala kalbimizde bu konuda çok başarılı bir yazı olmuş tüm detaylar mevcut

  Yanıtla
 2. Gerçekten burada çok iyi anlatılmış,babam bile (63yas) buradan okuyarak rahatça işlem yapabiliyor,çok teşekkür ederiz

  Yanıtla
 3. Tam da Facebook hesabı açmak istediğim bir dönemde bu makaleye rastlamak çok iyi oldu benim için bütün her şeyi adım adım yapacağım Çok teşekkürler.

  Yanıtla
 4. Böyle kolaylıklar sağladığğınız sürece facebooka girişiizde kolaylaşır ve hiç bilmeyen birisi bile işlem yapılabilir hale getirmişsiniz teşekkürler.

  Yanıtla

Yorum yapın