Piyeloseptyl Kullananlar Yorumları – Bakteri Düşmanı 2023

Piyeloseptyl kullananların yorumları idrar yollarında enfeksiyondan kurtulmak isteyen kullanıcılar tarafından merak ediliyor. İdrar yollarında oluşan bakterilerin etkisiz hale gelmesini sağlayan Piyeloseptyl etkisini kısa sürelerde gösteriyor.

Piyeloseptyl Ne İşe Yarar?

Piyeloseptyl kullanımı idrar yolu enfeksiyonlarının tedavisi içindir. Genel olarak ilacın her türden enfeksiyonda iyi geleceği düşünülür ancak bu doğru değildir. İlaç sadece üretra enfeksiyonu, mesane enfeksiyonu ve böbrek enfeksiyonunda kullanılmaktadır. İlaç, sadece duyarlı bakterilerin yol açtığı kanıtlanmış ya da şüphe duyulan enfeksiyonların tedavisinde kullanılmaktadır.

Bu kapsamda idrar yolunda meydana gelen enfeksiyonun giderilmesi için etkili bir ilaçtır. Rahatsızlığın hızlı şekilde tedavisi sağladığı için söz konusu rahatsızlık için en yaygın şekilde kullanılan ilaçtır.

Piyeloseptyl Kullananlar

Piyeloseptyl Kullananlar

Piyeloseptyl Kullanımı

Piyeloseptyl kullanmak ilaç tablet formunda olduğu için su yardımıyla oral yoldan gerçekleşmektedir. Enfeksiyonun tedavisi için genelde günde dört kez veya bir kez kullanılmaktadır. Buradaki süre enfeksiyonun şiddetine bağlıdır.

Piyeloseptyl kullanma talimatını okumak için tıklayınız.

Piyeloseptyl Yan Etkileri Neler?

Piyeloseptyl yan etkileri görüldüğünde mutlaka doktora başvurulmalıdır. Tüm ilaçlarda olduğu gibi Piyeloseptyl için de çeşitli yan etkiler meydana gelebilir. Özellikle bu yan etkiler şu şekildedir;

Piyeloseptyl Günde Ne Kadar Kullanılır?

Piyeloseptyl kullanımı doktor tavsiyesi ile olduğu için enfeksiyonun durumuna göre doktorunuz günlük kullanım dozunu belirtecektir. Genel olarak ise bir hafta süreyle 4 doz 50 mg veya 100 mg tablet şeklindedir. Ameliyat söz konusuysa operasyon sırasında meydana gelebilecek enfeksiyonların önlenmesi adına ameliyat günü ve sonraki üç gün boyunca ise 4 doz şeklinde 50 mg şeklinde kullanılmaktadır.

Piyeloseptyl Kullananlar Yorumları

Piyeloseptyl Kullananlar Yorumları

Piyeloseptyl Kullananların Yorumları

Piyeloseptyl kullananların yorumları şu şekilde öne çıkıyor; (Dip not: mutlaka doktor tarafından tavsiye üzerine verilen piyeloseptyl kullanıcı yorumları baz alınız.)

  • Son aylarda yaşadığım prostat sebebiyle bu ilacı bir haftadır kullanıyorum ve ilaç etkisini göstermeye başladı diyebilirim.
  • Doktorum tarafından sistir olduğum zaman bu ilaç verilmişti bebeğe herhangi bir zararı olmadı ama hamilelerin mutlaka doktor tavsiyesiyle kullanması gerekiyor.
  • İdrar yolu enfeksiyonuma çok iyi geldi kesinlikle başarılı buldum.
  • oldukça etkili bir idrar yolları antiseptiği. sistit olduğunuzu farkettiğiniz anda almaya başladığınızda yarım saat içinde sistitin etkilerini yokeder.
  • hamilelik döneminde idrar yolları enfeksiyonu olan kadının antibiotik alamadığı için kullandığı küçük mavili lacivertli haplar.
  • an itibariyle de tarafımdan tasdiklenmiştir ki alındığı andan çok çok kısa bir süre içerisinde etkisini göstererek “ohhhhhhhhhh dünya varmış” dedirten ilaçtır.
  • idrar yollarında enfeksiyon çostuğu zamanlarda içilmeden çiş yapmaya kalkılmaması gereken ilaç. piyeloseptyl denince bile çiş getirir insanda bir yerden sonra. o kadar özleşir yani kendisi yaptığı işle.

Piyeloseptyl reçetesiz satılır mı?

Piyeloseptyl temelde antibiyotik olduğu için reçetesiz satılmaz.

Piyeloseptyl kaç gün kullanılır?

Piyeloseptyl genel olarak bir hafta süreyle kullanılır.

Yorum

Piyeloseptyl Kullananlar Yorumları yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bizlere sormak istediğiniz tüm soruları aşağıdaki yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Bilgikonu.com bağlantısına tıklayarak sitemizin anasayfasına kolayca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki yazılar ilginizi çekebilir;

4.9/5 - (25 votes)

Yorum yapın