BİM Ayran Fiyatı

BİM ayran fiyatı lezzetli ayran içmek isteyenler tarafından merak ediliyor. Özellikle yemeklerin yanında lezzetli bir içecek olarak tercih edilen ayran, BİM marketlerde kendi üretimi olan Dost markasıyla satılıyor. Bu sayede diğer markalara ait olan ayranlara göre önemli bir fiyat avantajı da oluşuyor.

BİM Ayran Fiyatı 2022

BİM ayran fiyatı 2022 itibariyle yükseliş gösterdi. Dost markasının ayranlarına rafta yer veren BİM bu kapsamda fiyatları da kendisi belirliyor. 200 ml ayran  1,35 TL olarak satılırken 1,5 litre olan ayran fiyatı ise 9,25 TL.

BİM Bardak Ayran Koli Fiyatı

BİM bardak ayran koli fiyatı özellikle restoran ve lokanta gibi yerler için önem taşıyor. Ancak BİM’de etiket fiyatının dışında toplu alımlarda indirim yapılmamaktadır. Bu kapsamda koli ile ayran almak fiyat açısından herhangi bir avantaj sağlamıyor. Bunun yanında ayranlar tekli satış fiyatı üzerinden hesaplanıyor. Böylece bir kolide 20 adet ayran olduğu göz önünde tutulursa BİM ayran koli fiyatı 27 TL’dir.

BİM Dost Ayran Fiyatı

BİM Dost ayran fiyatı 1,5 litre ve 200 ml olarak iki farklı şekilde belirleniyor. Tek seferde daha fazla ayran içmek isteyenler için 1,5 litre olarak satışa sunulan ayran daha ekonomik oluyor. Bunun yanında hemen ayran içmek isteyenler ise bardak ayran olarak da bilinen 200 ml olanı tercih ediyor. Bu kapsamda da fiyatlar;

  • Dost ayran 1,5 litre 9,25 TL
  • Dost ayran 200 ml 1,35 TL olarak belirlenmiş durumda.
BİM Ayran Fiyatı 2022
BİM Ayran Fiyatı 2022

BİM Küçük Ayran Fiyatı

BİM küçük ayran fiyatı olarak 200 ml ayran 1,35 TL olarak satışa sunuluyor. BİM’de 1,5 litre ve 200 ml dışında ayran bulunmuyor. Aynı zamanda başka markalara ait ayranlar da bulunmuyor. Bu kapsamda BİM’den ayran almak isterseniz tek seçeneğinizin Dost ayran markası olduğunu unutmamalısınız. Tam yağlı olarak satılan bu ayranlar aynı zamanda “light” olarak adlandırılan ürün de içermiyor.

Dost ayran lezzetli mi?

Dost ayran yağ ve tuz oranı ile lezzetli bir ayrandır.

Dost ayran litrelik bulunuyor mu?

1 litre olarak satışı yapılmamaktadır.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın