Çetinkaya Müşteri Hizmetleri

Çetinkaya müşteri hizmetleri ile alışverişte yaşadığınız tüm sorunlara ve taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Güncel iletişim numarası aşağıdadır.

Çetinkaya Telefon Numarası

Hemen hepimiz düzenli olarak alışverişe çıkıp ihtiyacımız olan ürünleri satın alıyoruz. İhtiyaç duyduğumuz ürünler farklı kategorilerde olabiliyor. Bu gibi durumlarda birden fazla mağaza gezmek zorunda kalıyoruz. Çetinkaya telefon numarası alışveriş merkezi sayesinde aynı bina içerisinde kolayca farklı mağazaları gezebilir ve ihtiyacınıza uygun ürünleri hızlıca satın alabilirsiniz.

  • Çetinkaya müşteri hizmetleri telefon numarası: 0216 365 7884

Çetinkaya Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Çetinkaya, bir alışveriş merkezinde olması gereken her şeyi ve daha fazlasını ziyaretçilerine sunuyor. AVM içerisinde birçok farklı ürün grubunda hizmet veren onlarca mağaza görebilirsiniz. Kolaylıkla ziyaret edip ürünlerine göz atabileceğiniz mağazalar, yüksek müşteri memnuniyetiyle hizmet verir. Bu sayede alışverişinizden mutlu şekilde ayrılırsınız.

  • Çetinkaya çağrı merkezi telefon numarası: : 0216 365 7884
  • Çetinkaya müşteri hizmetleri mersin : (0324) 238 43 00
Cetinkaya musteri hizmetleri 2022
Cetinkaya musteri hizmetleri 2022

Çetinkaya Şikayet

Çetinkaya, Türkiye’nin en köklü alışveriş merkezlerinden biridir. Hatta alışveriş merkezi kültürünü ülkemize taşıyan ilk oluşumlardan biri diyebiliriz. AVM içerisinde yer alan markaların neredeyse tamamı uygun fiyat politikasıyla hizmet sunuyor. Çetinkaya AVM ve içerisindeki mağazalara ilgili herhangi bir sorununuzda şirketin şikayet hattıyla iletişime geçebilirsiniz.

  • Çetinkaya şikayet hattı: 0216 365 7884

Greyder Müşteri Hizmetleri yazımızı okuyabilir, Tüm firmaların müşteri hizmetleri numaralarına ulaşmak için ilgili kategoriye tıklayabilirsiniz.

Greyder Müşteri Hizmetleri yazımızı okuyabilirsiniz.  Tüm firmaların müşteri hizmetleri numaralarına ulaşmak için ilgili kategoriye tıklayabilirsiniz.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın