BİM Salam Fiyatı – BİM Hindi Salam – Namet – Fiyatları 2023

BİM salam fiyatı ve lezzeti ile birlikte kahvaltı sofralarından diğer öğünlere kadar her zaman kendisine yer bulmayı başarıyor. Özellikle kahvaltı ve tostların vazgeçilmezi olan salamlar BİM şubelerinde dana salamdan hindi salama kadar farklı çeşitlerde bulunabiliyor. Dilim olarak satıldığı gibi bütün halde de bulabileceğiniz salamların fiyatları ise değişkenlik gösteriyor.

BİM Salam Fiyatı 2023

BİM salam fiyatı 2023 yılında değişen fiyatlar ile birlikte şu şekilde;

  • Emin Macar dana Salam sade/fıstıklı 250 gr fiyatı 16.50 TL
  • Tombik Piliç Salam 900gr fiyatı  17.50 TL
  • Namet Hindi Füme et 60 gr fiyatı 5.50 TL
  • Hindi dilimli salam 75 gr fiyatı 5.50 TL
  • Danet Piliç Füme et 60 gr fiyatı 4.20 TL 

BİM Tombik Salam Fiyatı 2023

BİM tombik salam fiyatı 2022 yılında gelen zamlar ile birlikte artış göstermiş durumda. BİM tombik salam fiyatı 850 gram paketinde 17,80 TL olarak satılıyor. Tavuk etinden yapılan bu salam, bütün halde bulunuyor ve tüketmek için parçalamanız gerekiyor. Özellikle sık salam tüketen birisiyseniz tombik salam almanız daha ekonomik olacaktır.

Bim salam fiyati 2022
Bim salam fiyatı 2023

BİM Hindi Salam

BİM hindi salam da en çok tercih edilen salam çeşitleri arasında yer alıyor. Kanatlı bir hayvan olmasına rağmen hindi etinin tadı dana etine benzediği için özellikle işletmeler dana eti yerine hindi eti salamı tercih ediyor. Hindi salam tombik halde bulunmayıp dilimlenmiş halde bulunabiliyor. Namet markası ile BİM raflarında yerini alan hindi salamın 60 gram fiyatı 5,50 TL iken fümelenmiş olanı da yine aynı fiyat üzerinden, gramajı düşük şekilde tüketiciler ile buluşuyor.              

 

BİM Salam Çeşitleri

BİM salam çeşitleri tavuk, hindi ve dana etinden bulunabiliyor. Genel olarak dana etinden yapılan salamlar mağazanın bulunduğu bölgeye göre yerel tedarikçilerden temin ediliyor. Burada da fiyat açısından diğer marketlere göre önemli bir fark oluşmuyor. Ancak tavuk ve hindi salam çeşitleri BİM marketlerin kendi üretimleri ya da kendi üreticilerinden alındığı için uygun fiyatlar ile raflardaki yerini alabiliyor. Bunun dışında ünlü markalara ait salam çeşitleri de mağazaya göre bulunabiliyor.

BİM Tombik Salam Fiyatları

BİM tombik salam fiyatları 900 gram piliç salam için 17,50 TL olarak satışa sunulmaktadır. Piliç eti dışında dana eti olarak da tombik salam mağazanın bulunduğu bölgeye göre değişken fiyatlar ile raflarda yerini alıyor.

Salam nasıl yenilir?

Salam herhangi bir işleme gerek kalmadan doğrudan tüketilebilir.

Sade salam dışında başka salam bulabilir miyim?

Fıstıklı salam çeşitlerini belirli tarihlerde özel olarak BİM raflarında bulabilirsiniz.

BİM Saç Boyası Fiyatları için ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

 

 

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın