Zanussi Müşteri Hizmetleri

Zanussi müşteri hizmetleri sizlere mutfak ürünleri konusunda en üst kalitede çözümler sunar. Mutfak aletleri için mutlaka Zanussi ile iletişime geçin.

Zanussi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gün içerisinde mutfağımızda yaptığımız işlerin sayısı oldukça fazladır. Yemek pişirme, bulaşık yıkama ve yiyeceklerimizi en uygun şekilde saklama, mutfakta yaptığımız işlerden birkaçıdır. Ancak bu işlemleri yapmak için çoğu zaman mutfak aletlerine ihtiyaç duyarız. İşte Zanussi bu ihtiyacınıza başarılı çözümler üreten bir markadır.

  • Zanussi müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 250 35 89

Zanussi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Zanussi, ürünlerini 3 farklı kategori altında toplamıştır. Bu kategoriler pişirme, soğutma ve bulaşık yıkama şeklindedir. Soğutma kategorisinde yüksek performanslı buzdolapları yer alır. Bulaşık yıkama kategorisinde yine yüksek kalite bulaşık makineleri bizi karşılıyor. Pişirme kategorisine baktığımızda ise ankastre ocaklar, fırınlar ve davlumbazlar görmek mümkün.

  • Zanussi çağrı merkezi telefon numarası: 0850 250 35 89
zanussi musteri hizmetleri 2022
zanussi musteri hizmetleri 2022

Zanussi Şikayet

Zanussi markasının kökleri 1916 yılına dayanmaktadır. İtalya’da temelleri atılan marka, günden güne gelişerek bugün dünya çapında hizmet veren bir ev aletleri şirketi haline gelmiştir. Türkiye’de teknik destek ve servis ağı geniş olan Zanussi’nin ürünleri hakkında bir problem yaşamanız durumunda müşteri hizmetleriyle hızlıca iletişim kurabilirsiniz.

  • Zanussi şikayet hattı: 0850 250 35 89

Bimed Müşteri Hizmetleri yazımızı tıklayarak okuyabilirsiniz. Aynı zamanda diğer firmaların müşteri hizmetleri numaralarına ulaşmak için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın