BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı 2023 – Tüm Ekmek Çeşitleri

BİM hamburger ekmeği ucuz şekilde hamburger ziyafeti yapmak isteyenlere hitap ediyor. 2023 yılında pek çok ürüne zam gelmesi ile birlikte hamburger ekmeği fiyatı da artmış bulunmaktadır. Ancak benzerlerine göre fiyat açısından avantaj sağlamayı başarıyor.

BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı

BİM hamburger ekmeği fiyatı gelen zamlar ile neredeyse tüm gıda ürünlerinde olduğu gibi artış yaşadı. Hamburger ekmeği güncel fiyat olarak 24,50 TL’ye satılıyor. Geçen seneye kıyasla önemli bir artış yaşamış olan ürünün fiyatı bölgelere göre ufak farklılıklar da taşıyabiliyor.

BİM Hamburger Ekmeği Kalori

BİM hamburger ekmeği kalori olarak 264 kalori içeriyor. 100 gram hamburger ekmeği paketi için geçerli olan bu oran, BİM paketinde 792 kaloriye ulaşıyor.

Sade ve susamlı olarak bulunabilen hamburger ekmeğinin susamlı olanı ise 1000 gramında 321 kalori içeriyor. Özellikle kalori konusunda dikkatli davranıyorsanız bu hamburger ekmeklerinin kalorisinin yüksek olduğu anlamına geliyor.

Kalorisi yüksek ürünlerden sürekli olarak tüketmek çeşitli sağlık sorunlarına yol açacaktır.

BİM Hamburger Ekmeği
BİM Hamburger Ekmeği

Bunuda okuyun: BİM Salam Fiyatı

BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı 2023

BİM hamburger ekmeği fiyatı 2023 yılında 25,50 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyatın mağazalara göre değişkenlik gösterdiğini unutmamalısınız. Aynı zamanda hamburger ekmeği türüne göre de fiyat farklılığı oluşmaktadır.

BİM’de satılan hamburger ekmeleri genel olarak sade, susamlı ve gurme olarak bulunmaktadır. Gurme hamburger ekmekleri tüm şubelerinde bulunmayabilir. Daha çok yeni açılan şubelerinde bulunmaktadır. BİM Gurme olan ürünler diğerlerine göre lezzet olarak daha farklıdır. Hem görünümü hem de ekmeğin şişkinliği açısından daha lezzetli deneyim sunmaktadır.

BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı 20232023 Fiyatı
Sade hamburger ekmeği fiyatı25,50 TL
Susamlı hamburger ekmeği fiyatı25,50 TL
Gurme hamburger ekmeği fiyatı16.50 TL
Ekmecik hamburger ekmeği fiyatı:15.50 TL

Sade hamburger ekmeği 8’li pakettedir. Susamlı hamburger ekmeği ise 6’lı pakettedir. Gurme hamburger ekmeği ise 2’li olarak satılmaktadır.

BİM hamburger ekmeği fiyatı 2022
BİM hamburger ekmeği fiyatı 2022

BİM Unlu Mamul Fiyatları Güncel

BİM unlu mamul fiyatları 2023 güncel fiyatları aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz; Bu listede BİM lavaş fiyatı 16,50 TL, BİM bazlama fiyatı 5,45 TL olarak satışı yapılmaktadır.

BİM Unlu Mamül Fiyatları 20232023 Fiyatı
BİM kanepe fiyatı:8,75 TL
BİM yufka ekmeği fiyatı:12,45 TL
BİM bazlama fiyatı:5,45 TL
BİM lavaş fiyatı:16,50 TL
BİM katmer fiyatı:11,25 TL
BİM galeta fiyatı:6,00 TL
BİM kepekli galeta fiyatı:6,00 TL

BİM Hamburger Ekmeği 2’li

BİM hamburger ekmeği 2’li olarak sadece gurme olarak bulunabilir. Gurme adı altında üretilen 2’li hamburger ekmeğini daha çok yeni açılan ve büyük yapıda olan şubelerde bulabilirsiniz. Bazı üretimler 4’lü paket olarak da bulunmaktadır. Bunun dışında ise 2’li ya da tekli hamburger ekmeği satışı yoktur.

BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı 2023
BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı 2023

BİM Aktüel

BİM Aktüel Sayfamızda güncel BİM fiyat listesi ve kampanyaları incelemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

BİM Hamburger Ekmeği yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bizlere sormak istediğiniz tüm soruları aşağıdaki yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Aynı zamanda Bilgikonu.com bağlantısına tıklayarak sitemizin anasayfasına kolayca geçiş yapabilirsiniz.

BİM hamburger ekmeğini kim üretiyor?

Bölgeye göre değişse de genel olarak hamburger ekmekleri Ekmecik markası tarafından üretilmektedir.

Taze hamburger ekmeği bulunur mu?

Paketlenmiş halde satılan hamburger ekmekleri son kullanma tarihine kadar tazeliğini korumaktadır.

5/5 - (12 votes)

Yorum yapın