BİM Hamburger Ekmeği

BİM hamburger ekmeği ucuz şekilde hamburger ziyafeti yapmak isteyenlere hitap ediyor. 2022 yılında pek çok ürüne zam gelmesi ile birlikte hamburger ekmeği fiyatı da artmış bulunmaktadır. Ancak benzerlerine göre fiyat açısından avantaj sağlamayı başarıyor.

BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı

BİM hamburger ekmeği fiyatı gelen zamlar ile neredeyse tüm gıda ürünlerinde olduğu gibi artış yaşadı. Hamburger ekmeği güncel fiyat olarak 24,50 TL’ye satılıyor. Geçen seneye kıyasla önemli bir artış yaşamış olan ürünün fiyatı bölgelere göre ufak farklılıklar da taşıyabiliyor.

BİM Hamburger Ekmeği Kalori

BİM hamburger ekmeği kalori olarak 264 kalori içeriyor. 100 gram hamburger ekmeği paketi için geçerli olan bu oran, BİM paketinde 792 kaloriye ulaşıyor. Sade ve susamlı olarak bulunabilen hamburger ekmeğinin susamlı olanı ise 1000 gramında 321 kalori içeriyor. Özellikle kalori konusunda dikkatli davranıyorsanız bu hamburger ekmeklerinin kalorisinin yüksek olduğu anlamına geliyor. Kalorisi yüksek ürünlerden sürekli olarak tüketmek çeşitli sağlık sorunlarına yol açacaktır.

BİM Hamburger Ekmeği
BİM Hamburger Ekmeği

Bunuda okuyun: BİM Salam Fiyatı

BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı 2022

BİM hamburger ekmeği fiyatı 2022 yılında 24,50 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyatın mağazalara göre değişkenlik gösterdiğini unutmamalısınız. Aynı zamanda hamburger ekmeği türüne göre de fiyat farklılığı oluşmaktadır.

BİM’de satılan hamburger ekmeleri genel olarak sade, susamlı ve gurme olarak bulunmaktadır. Gurme hamburger ekmekleri tüm şubelerinde bulunmayabilir. Daha çok yeni açılan şubelerinde bulunmaktadır. BİM Gurme olan ürünler diğerlerine göre lezzet olarak daha farklıdır. Hem görünümü hem de ekmeğin şişkinliği açısından daha lezzetli deneyim sunmaktadır.

  • Sade hamburger ekmeği 24,50 TL
  • Susamlı hamburger ekmeği 24,50 TL
  • Gurme hamburger ekmeği 12,50 TL

Sade hamburger ekmeği 8’li pakettedir. Susamlı hamburger ekmeği ise 6’lı pakettedir. Gurme hamburger ekmeği ise 2’li olarak satılmaktadır.

BİM hamburger ekmeği fiyatı 2022
BİM hamburger ekmeği fiyatı 2022

BİM Hamburger Ekmeği 2’li

BİM hamburger ekmeği 2’li olarak sadece gurme olarak bulunabilir. Gurme adı altında üretilen 2’li hamburger ekmeğini daha çok yeni açılan ve büyük yapıda olan şubelerde bulabilirsiniz. Bazı üretimler 4’lü paket olarak da bulunmaktadır. Bunun dışında ise 2’li ya da tekli hamburger ekmeği satışı yoktur.

BİM hamburger ekmeğini kim üretiyor?

Bölgeye göre değişse de genel olarak hamburger ekmekleri Ekmecik markası tarafından üretilmektedir.

Taze hamburger ekmeği bulunur mu?

Paketlenmiş halde satılan hamburger ekmekleri son kullanma tarihine kadar tazeliğini korumaktadır.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.
0/5 (0 Reviews)

Gülçin Çokyaşar

İstanbul Üniversitesi iletişim fakültesi mezunuyum. 3 yıldır SEO uyumlu içerikler üretmekteyim. Bilgikonu'da 2 yıldır editörlük yapmaktayım.

gulcin@bilgikonu.com

Yorum yapın