CVS Müşteri Hizmetleri – 2023

CVS müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden almayı düşündüğünüz veya aldığınız tüm ürünlerle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

CVS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CVS müşteri hizmetleri günlük yaşamda kendimizi en rahat hissettiğimiz yerdir. Adeta özel bir konfor alanımız olan evlerde bizlere yardımcı olması için çeşitli aletler kullanırız. Günlük işleri yapma konusunda bizlere büyük destek sağlayan bu aletler, birçok marka tarafından üretilebilmektedir. CVS, ev aletleri üretimi yapan markalardan biridir.

  • CVS müşteri hizmetleri telefon numarası: +90 212 659 75 55

CVS Çağrı Merkezi Telefon Numarası

CVS’nin ürün portföyüne baktığımızda oldukça geniş olduğunu görmek mümkün. İlk göze çarpan ürünler, küçük ev aletleridir. Bu kategoride gıda hazırlamaya yönelik blender, çaydanlık ve fırın gibi ürünler bulunuyor. Öte yandan CVS; ev elektroniği, elektrikli ev aletleri ve kişisel bakım kategorilerinde de başarılı ürünlere sahip.

  • CVS çağrı merkezi telefon numarası: +90 212 659 75 55
CVS musteri hizmetleri 2022
CVS musteri hizmetleri 2023

CVS Şikayet

CVS, Dinç Elektronik’e ait bir markadır. Merkezi İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunan şirket, 2002 yılında kurulmuştur. Tamamen yerli üretimi amaçlayarak temelleri atılan CVS, bugün sektörünün en önemli oyuncularından biri haline gelmiştir.  Türkiye çapında ve Kıbrıs’taki onlarca teknik servisi sayesinde ürünlere dair hızlı destek sağlanmaktadır.

  • CVS müşteri hizmetleri şikayet hattı: +90 212 659 75 55

ESTY Müşteri Hizmetleri yazımızı okumak için tıklayınız.

5/5 - (6 votes)

“CVS Müşteri Hizmetleri – 2023” üzerine 2 yorum

Yorum yapın