Greyder Müşteri Hizmetleri – 2023

Greyder müşteri hizmetleri numarasını arayarak bin bir çeşit ayakkabı hakkında bilgi alabilir ve ardından beğendiğiniz ayakkabıyı satın alabilirsiniz.

Greyder Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Greyder her gün üzerimizde birden fazla eşya ve kıyafet taşırız. Bunlardan biri de şüphesiz ayakkabılardır. Ayaklarımızı çevredeki tüm unsurlardan korumaya yarayan ayakkabılar, gün boyu uzun saatler giydiğimiz bir eşyadır. Bu yüzden kaliteli bir yapıya sahip olması çok önemlidir. Greyder, kaliteli ayakkabıları size ulaştıran bir markadır.

  • Greyder müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 744 07 77
  • Greyder müşteri hizmetleri mail : onlinesatis@greyder.com

Greyder Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Başarılı bir ayakkabı markası olan Greyder’in ürün portföyünde onlarca farklı ayakkabı çeşidi vardır. Bu ayakkabılar, kadın, erkek, çocuk ve outlet gibi kategoriler altında sıralanmıştır. Birçok çeşidin bulunması sayesinde her fiyat ve kalitede ürüne ulaşmak mümkün. Ayrıca Greyder’da ayakkabılar dışında birbirinden kaliteli çantalar da bulunuyor. Greyder Fabrika iletişim numarası ile de görüşebilirsiniz.

  • Greyder çağrı merkezi telefon numarası: 0850 744 07 77
  • Greyder Fabrika iletişim : Halkalı Merkez, Fatih Cd. No:75, 34303 Küçükçekmece/İstanbul
  • Greyder Müşteri Hizmetleri çalışma saatleri : Online satış 7/24 hizmet vermektedir.
Greyder Müşteri Hizmetleri - 2023
Greyder musteri hizmetleri 2023

Greyder Şikayet

Greyder, bir Türk ayakkabı markasıdır. Köklü bir geçmişe sahip olan şirket, Çorum’un İskilip ilçesinde 1956’da kurulmuştur. Markanın kurucusu İsmail Kavlu, şu anki yönetim kurulu başkanı ise Mustafa Kavlu’dur. Tüm ürünlerinde yüksek müşteri memnuniyeti sunan Greyder, ürünlerde oluşan herhangi bir hataya karşı garanti sunmaktadır. Greyder şikayet hattını arayabilirsiniz.

  • Greyder şikayet hattı: 0850 744 07 77

CVS Müşteri Hizmetleri yazımızı okuyabilirsiniz. Tüm firmaların müşteri hizmetleri numaralarına ulaşmak için ilgili kategoriye tıklayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri

5/5 - (8 votes)

Yorum yapın