Bim çiğ köfte fiyatı

Bim çiğköfte fiyatı hakkında en uygun fiyatı araştırma yapıyorsanız bu yazı tam da size göre hazırlandı. Bim Çiğ Köfte fiyatı ile ilgili geniş bir araştırma yapıyoruz ve fiyatları Bim mağazasından öğrendik.

Türkiye de en çok tüketim yapılan gıdaların başında olan Bim Çiğ Köfte son zamlardan sonra fiyatı değişti. Şuan en güncel olan Bim Çiğ Köfte fiyatları 2022 yılı itibariyle ne kadar oldu ? Bu yazımızın içeriğinde Bim Çiğ Köfte yer vermiş bulunuyoruz. Bim Çiğ Köfte fiyatları 2022 yılında güncel olarak bu fiyatları sizin araştırdık.

Bim çiğköfte lezzeti ile öne çıkan ürünlerden bir tanesidir. Hızlı ve pratik bir öğün tüketmek isteyenler için Bim dürüm çiğköfte çok beğenilen bir üründür. Bim çiğköfte fiyatı emsallerine göre ekonomiktir. Paketli ürün dolapta muhafaza edilebildiği için fazla alınıp, saklanabilir. Çiğköfte paketli dürüm dışında bir ürünü daha bulunmaktadır. Bim çiğköfte fiyatı porsiyonluk olarak bulunan ürün de dürüm istemeyenler için tüketilmektedir.

bim market
bim market

Bim Çiğ Köfte fiyatları 2022

Türkiye’deki satılan tüm Bim çiğ köfte fiyatları 2022 tüm bim mağazalarıyla aynı fiyattadır. Lezzetiyle dikkat çeken bim çiğ köfte fiyatları şu şekildedir.

  • Bim Çiğ Köfte fiyat 2022: 5,50 TL’dir. Dürüm çiğ köfte fiyatı 5,50 TL’dir.
  • 384 G Çiğ köfte: 8,50 TL‘dir.
bim market fiyatlari 1
bim market fiyatlari

Bim çiğköfte fiyatı 1 kg

Bim çiğ köfte 1 kg fiyatı 21.50 TL

Bim market çiğ köfte fiyatlarını sizin için araştırdık. Fiyatı nedir kategorimizde Bir sonraki yazımız olan Bim pasta fiyatlarını inceleyeceğiz.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.
5/5 (1 Review)

Yorum yapın