BİM Ketçap Fiyatı – Bol Bol Ketçap (GÜNCEL FİYAT) 2023

Bim ketçap fiyatı hakkında en uygun fiyatı araştırma yapıyorsanız bu yazı tam da size göre hazırlandı. bol bol ketçap ile ilgili geniş bir araştırma yapıyoruz ve fiyatları Bim mağazasından öğrendik.

Türkiye de en çok tüketim yapılan gıdaların başında olan Bim ketçap son zamlardan sonra fiyatı değişti. Şuan en güncel olan Bim ketçap fiyatları 2023 yılı itibariyle ne kadar oldu ? Bu yazımızın içeriğinde Bim ketçap fiyatı yer vermiş bulunuyoruz. Bim ketçap fiyatları 2023 yılında güncel olarak bu fiyatları sizin araştırdık.

BİM ketçap Fiyatı

BİM Ketçap Fiyatı 2023

Bim Bol Bol Ketçap fiyatları 2023

Türkiye’deki satılan tüm BİM ketçap fiyatı 2023 tüm bim mağazalarıyla aynı fiyattadır. Lezzetiyle dikkat çeken bim bol bol ketçap fiyatları şu şekildedir.

BİM Ketçap Fiyatı 20232023 Fiyatı
Bol Bol Ketçap Sade:15,75 TL
Bol Bol Ketçap Acılı:15,75 TL

bim market fiyatlari 1
bim market fiyatlari

BİM Aktüel

BİM Aktüel Sayfamızda güncel BİM fiyat listesi ve kampanyaları incelemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

Bim Ketçap Fiyatı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bizlere sormak istediğiniz tüm soruları aşağıdaki yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Aynı zamanda Bilgikonu.com bağlantısına tıklayarak sitemizin anasayfasına kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Bol bol ketçap üreticisi

Bim Için Assan. Bol Bol Ketçap (Acılı) aşırı işlenmiştir.

Bim market ketçap fiyatlarını sizin için araştırdık. Fiyatı nedir kategorimizde Bir sonraki yazımız olan Bim salça fiyatı inceleyeceğiz.

5/5 - (14 votes)

Yorum yapın