Bim Sosis fiyatı

Bim sosis fiyatı hakkında en uygun fiyatı araştırma yapıyorsanız bu yazı tam da size göre hazırlandı. Sosis fiyatları bim ile ilgili geniş bir araştırma yapıyoruz ve fiyatları Bim mağazasından öğrendik.

Türkiye de en çok tüketim yapılan gıdaların başında olan Bim sosis son zamlardan sonra fiyatı değişti. Şuan en güncel olan Bim Sosis fiyatları 2022 yılı itibariyle ne kadar oldu ? Bu yazımızın içeriğinde Bim sosis fiyatı yer vermiş bulunuyoruz. Bim tombik sosis fiyatı yılında güncel olarak bu fiyatları sizin araştırdık.

Bim Tombik Piliç Sosis şarküteri reyonunda en çok satılan ürünlerdendir. Bim sosis soğuk zincir ürünlerinden vakumlu paketli kahvaltılık kategorisinde bulunmaktadır. Bim Tombik piliç sosis fiyatı diğer markalara göre oldukça uygundur. Piliç sosis 500 gr.’lık paketlerde vakumlanmış olarak satılmaktadır. Paket açılmadığı sürece son kullanma tarihine kadar buzdolabında +4 dereceye kadar saklanabilmektedir. Ayrıca dondurucuda 1 yıla kadar muhafaza edilebilir. Bim sosis 2022 fiyatı önceki yıllara göre zamlanmış olmasına karşın emsallerine göre ekonomiktir. Bim sosis fiyatı 500 gram paket için 18.90 TL’dir.

bim sosis fiyati
bim sosis fiyati

Bim Sosis fiyatları 2022

Türkiye’deki satılan tüm Bim sosis tüm bim mağazalarıyla aynı fiyattadır. Lezzetiyle dikkat çeken bim sosis fiyatları şu şekildedir.

  • Bim Sosis fiyat, 2022 yılında 4.95 TL’dir.
  • 130 gram Pınar hindi kokteyl sosis fiyatı 4.95 TL’dir.
  • Namet Dana Kokteyl sosis fiyat, 2022 yılında 12.90 TL’dir.
  • 350 gram Namet dana kokteyl sosis fiyatı 11.90 TL’dir.
  • Bim Tombik piliç sosis fiyat, 2022 yılında 7.95 TL’dir.
  • 500 gram Tombik piliç sosis fiyatı 6.95 TL’dir.
bim market fiyatlari 1
bim market fiyatlari

Bim Tombik sosis fiyatı 2022

Bim Tombik piliç sosis fiyat, 2022 yılında 7.95 TL’dir.

Bim market çiğ köfte fiyatlarını sizin için araştırdık. Fiyatı nedir kategorimizde Bir sonraki yazımız olan bim hamburger köftesi fiyat fiyatlarını inceleyeceğiz. Aynı zamanda bim sosis fiyatı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın