Konuşanlar Bilet – Kolay Bilet Nasıl Alırım ? 2023

Konuşanlar bilet almak için bu yazımızda size tüm detayları anlatıyoruz. Dünyada ve Türkiye’de pek çok canlı komedi ve stand-up programı yapılmakta. Ülkemizde bu konuda öne çıkan isimler şüphesiz Cem Yılmaz, Ata Demirer ve Yılmaz Erdoğan’dır. Bu gibi usta isimlerin yanı sıra pek çok genç ve yükselen isim de görmekteyiz.

Hasan Can Kaya, komedi alanında genç ve yükselen isimlerden biridir. 32 Yaşındaki komedyen ve sunucu, Konuşanlar adlı programıyla geniş kitlelere adını duyurmayı başardı. İnternette yayınlanan gösteriyi canlı izlemek ve dahil olmak isteyenler için Konuşanlar bilet nasıl alınır ile ilgili önemli bilgiler vereceğiz.

Renkli ve aynı zamanda sivri diliyle dikkat çeken Hasan Can Kaya, Konuşanlar isimli gösteriyi yakın arkadaşının fikri kapsamında hayata geçirdi. Programın diğer komedi programlarından en büyük farkı, seyirciyi de işin içine, hatta işin merkezine, koyması olduğu söylenebilir. Seyircinin de çok büyük rol oynamasıyla birlikte Konuşanlar bilet 2023 yılında bile çok zor bulunur hale gelmiştir.

Konuşanlar Bilet Al

Konuşanlar programı, ilk olarak Youtube’da yayınlanmaya başlamıştır. Youtube’da yayınlandığı andan itibaren kısa süre içerisinde sosyal medyada konuşulmaya başladı. Her hafta yeni bir bölümü yayınlanan gösteri, samimi ve eğlenceli konseptiyle izlenirliğini milyonlar seviyesine çıkarmayı başardı. İzlenirliğin artması, gösterinin biletlerini bulunamaz duruma getirmiştir. Herkes birbirine mutlaka Konuşanlar bilet al şeklinde tavsiyelerde bulunuyor ancak gösteri için bilet bulunamıyor.

Hasan Can Kaya’nın tek kişilik gösteri olarak başladığı programda ilk zamanlarda seyirciler sahneye konuk oluyordu. İlerleyen zamanlarda seyircilerin yanı sıra ünlü isimler de programa konuk olmaya başladı. İşte tüm bu gelişmeler, Konuşanlar programını ve doğal olarak Hasan Can Kaya’yı ilgi odağı haline getirmiştir. Öyle ki, bugünlerde Konuşanlar bilet ne zaman satışa çıkıyor sorusu internette en çok aranan konu olmuştur.

Konusanlar seyirci
Konusanlar seyirci

Konuşanlar Bilet 2023

Konuşanlar gösterisi, ilk başlarda sadece İstanbul’da ve belirli bir tiyatro merkezinde yapılıyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde programa ilginin artmasıyla birlikte farklı yer ve bölgelerde de Konuşanlar programı sahnelenmeye başlamıştır. Gelinen noktada bugün gösteri, belirli aralıklarla Türkiye turnesi düzenleyen bir program olmuştur. Peki, Konuşanlar bilet nasıl alınır ve nereden satışa çıkar.

Türkiye genelinde birçok farklı yerde sahnelenen Konuşanlar programının biletleri Biletix platformu üzerinden satışa çıkmaktadır. Gösteriye bilet almak isteyen kişiler, biletix internet sitesi veya satış merkezleri aracılığıyla biletleri alabilir. Programa olan ilgiyi göz önünde bulundurursak biletler satışa çıktığı anda hızlıca alım işlemini gerçekleştirmeniz gerektiğini söylemeliyiz.

Konuşanlar Bilet Fiyatları

Hasan Can Kaya’nın sunuculuğunu üstlendiği Konuşanlar, farklı şehirlerde ve gösteri merkezlerinde oynamaktadır. Bu durum, bilet fiyatları üzerinde de etkili olmakta. Gösterinin oynayacağı şehre ve merkeze göre konuşanlar bilet fiyatı farklılık gösterir. Ancak tüm bunlara rağmen ortalama bir fiyat aralığı olduğunu da söyleyebiliriz.

Konuşanlar bilet fiyatları, programın ilk yayınlandığı dönemlerde daha sabitti. Numarasız oturma sistemiyle izleyicilere genel bir giriş fiyatı üzerinden bilet satılıyordu. Ancak programa ilginin artması ve daha büyük gösteri merkezlerinde sergilenmesiyle birlikte bu durum değişti. Artık programın sergilendiği yerlerde kategorili oturma sistemi bulunuyor. Her kategori için sunulan bilet fiyatı değişmektedir. Fiyat aralığı 120 lira ile 220 lira arasında değişiyor.

Hasan Can Kaya Konusanlar Bilet
Hasan Can Kaya Konusanlar Bilet

Konuşanlar Bilet Fiyatları Ne Kadar? 2023

Konuşanlar programı için son zamanlarda biletler 4 kategori üzerinden satışa çıkmaktadır. konuşanlar bilet fiyatları 2023 şöyledir.

Konuşanlar Bilet Fiyatı 20232023 Fiyatı
1. kategori242 TL
2. Kategori220 TL
3. Kategori175 TL
4. kategori150 TL

Yazının önceki kısımlarında da değindiğimiz üzere bilet fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişebilmektedir. Bu yüzden aktardığımız bilet fiyatları gösteriye göre artıp azalabilir. Bu yüzden alacağınız gösterinin güncel bilet fiyatına Biletix veya satış noktaları üzerinden kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?

Popüler komedi gösterisi Konuşanlar’ın güncel bilet fiyatları hakkında bilgi verdikten sonra şimdi de dilerseniz bileti nereden ve nasıl alabileceğinizi anlatalım. Hasan Can Kaya ve Konuşanlar Biletix ile ortaklık içerisindedir. Bu ortaklığın sonucu olarak Konuşanlar programının biletleri Biletix aracılığıyla satılmaktadır. Programa bilet almak için biletix.com adresine gidebilir veya yetkili Biletix satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

Biletix, Türkiye’de çeşitli türden gösterilere yıllardır bilet sağlayan bir kuruluştur. Bu yüzden Biletix üzerinden gönül rahatlığıyla güvenli biçimde Konuşanlar bilet alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak tükenmeden istediğiniz kategoriden bilet almak için mutlaka biletler satışa çıktığı andan itibaren hızlı davranmalısınız. Zira gösterinin biletleri kısa zamanda bitiyor.

konusanlar biletix
Konuşanlar biletix

Hasan Can Kaya biletix bilet almak için link

https://www.biletix.com/etkinlik-grup/256521834/ISTANBUL/tr

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Karaborsa

Hasan Can Kaya ve Konuşanlar programının hayran kitlesi oldukça büyüktür. Büyük hayran kitlesi, gösteri biletlerine olan talebi de üst seviyelere çıkarmaktadır. İlginin yoğun olması, biletlerin satışa çıktığı andan itibaren hızlıca tükenmesine neden oluyor. Belirli sayıdaki biletlerden satın alan fırsatçılar, bu biletleri karaborsa üzerinden satıyor.

Hasan Can Kaya biletleri özellikle sosyal medya üzerinden karaborsa yöntemiyle satılıyor. Bilet sahibi fırsatçılar, satın aldıkları Konuşanlar biletlerini Twitter ve Instagram gibi yerlerde insanlara satıyor. Bu satılan biletler, normal bilet fiyatlarından çok daha yüksek olabiliyor. Hem yüksek fiyatı hem de oldukça tehlikeli olmasından ötürü karaborsa bilet almanızı önermiyoruz.

Konusanlar bilet
Konuşanlar Bilet

Konuşanlar bilet fiyatları ne kadar?

Konuşanlar bilet fiyatları kategorilere bağlı olarak değişmektedir. En düşük kategorili bilet 120 lira civarındayken 1. kategori biletler ise 220 liraya kadar çıkabilmektedir. Gösterinin yapıldığı şehrin ve yerin de bilet fiyatları üzerinde etkili olduğunu unutmamalısınız.

Konuşanlar çekimi kaç saat sürüyor?

Konuşanlar programı ilk başlarda Youtube, daha sonra ise Exxen üzerinde yayınlanmıştır. İzleyicilere sunulan bu bölümlerin süresi yaklaşık bir saattir. Ancak Hasan Can Kaya, yayınlanan bu bölümlerde çok sayıda kesinti yapıldığını açıklamıştır. Konuşanlar gösterisi çekimi yaklaşık 2 saate kadar sürebilmektedir.

Hasan Can Kaya nerede çekiliyor?

Hasan Can Kaya’nın sunuculuğunu üstlendiği Konuşanlar programı, ilk başlarda belirli birkaç yerde çekiliyordu. Ancak artan ilgi, çekim yerlerinin de değişmesine neden olmuştur. Şu an için Konuşanlar Hasan Can Kaya şuan İstanbul Grand Pera’da çekilmektedir.

Yorum

Konuşanlar Bilet yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bizlere sormak istediğiniz tüm soruları aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz. Aynı zamanda Bilgikonu.com bağlantısına tıklayarak sitemizin anasayfasına kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Benzer bir içeriğe sahip olan yazılarımızıda okumak için;

4.9/5 - (39 votes)

Yorum yapın