Bim Deterjan Fiyatları 2022

Bim deterjan fiyatları etkili ve kolay temizlik yapmak isteyenler tarafından merak ediliyor. Temizlik işlerinde en temel malzeme olarak bilinen deterjanlar ev ve işyerlerinde yaygın olarak kullanılıyor. Bim marketlerde özellikle kendi üretimi olan deterjan fiyatları diğer markalara göre daha hesaplı deterjan alabilmenizi mümkün kılıyor.

Bim Toz Deterjan Fiyatları 2022 

Bim toz deterjan fiyatları 2022 yılında pek çok üründe olduğu gibi artış göstermiş durumda. Bim marketlerde kendi üretimi olan deterjanların yanında başka markalara ait olan deterjanları da bulabilirsiniz. Farklı kilogram cinsinden sunulan bu deterjanların fiyatları şu şekilde;

  • Peros Renkli/Beyaz Toz Deterjan 8 KG 139.90 TL
  • Alo Beyaz/Renkli 6 KG 125.00 TL
  • Artmatik Toz Deterjan 8 KG 99.50 TL
  •  Artmatik Toz Deterjan 5 KG 72,50 TL
  • Bill Matik Toz Deterjan 5 KG 82,50 TL 
  • Omo Matik Active Fresh Beyaz Toz Deterjan 5 KG 115.00 TL
Bim Deterjan Fiyatları 2022
Bim Deterjan Fiyatları 2022

Bim Art Matik 5 KG Fiyatı 2022 

Bim art matik 5 kg fiyatı 2022 yılında daha hesaplı deterjan almak isteyenlere hitap ediyor. Bim’in kendi ürettiği deterjan olan Art Matik özellikle hem renkli hem de beyaz yıkamalar için kullanıldığından avantaj sunuyor. BİM art matik fiyatı Güncel fiyatı ise 8 KG için 72 TL’dir.

  • BİM Art matik 5 kg 72 TL

Bim Peros Deterjan Fiyatları 2022 

Bim Peros deterjan fiyatları özellikle renkli yıkamada en iyi sonuçları almak isteyenler tarafından merak ediliyor. Aynı zamanda beyaz yıkamalar için de çeşidi bulunan Peros deterjanın 8 KG’lık olan paketi 139 TL olarak satışa sunuluyor.

BİM Peros Detarjan 8 kg 139 TL

Bim Deterjan Fiyatlari
Bim Deterjan Fiyatları 2022

Bim Omo Matik Fiyatları 2022 

Bim Omo matik fiyatları 2022 yılında diğer marketlerde olduğu gibi artış göstermiş durumda. Deterjan çeşitleri arasında en ünlülerinden olan ve yıkama konusunda etkili sonuçlar veren Omo deterjanlar için fiyatlar yükselmiş durumda. 5 KG olarak sunulan paket fiyatı hem renkli hem de beyaz yıkamalar için 115 TL olarak belirlendi.

Deterjan seçerken neye dikkat edilir?

Seçim yaparken ürünün renkli ya da beyaz yıkama olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Bim’e ait deterjanlar neler?

Bim marketlerin daha uygun fiyatlı sunduğu deterjanlar kendi üretimi olan deterjanlardır. Bunun için Art veya Bill matik ürünlerini kullanabilirsiniz.

kaynak

Sonuç

Bim Deterjan Fiyatları 2022 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bizlere sormak istediğiniz tüm soruları aşağıdaki yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Aynı zamanda Bilgikonu.com bağlantısına tıklayarak sitemizin anasayfasına kolayca geçiş yapabilirsiniz.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.
5/5 (1 Review)

“Bim Deterjan Fiyatları 2022” üzerine bir yorum

  1. Bim pazarında şimdiye kadarki en iyi teklifler. Herkese bu markadan alışveriş yapmasını tavsiye ederim.

    Cevapla

Yorum yapın