Bimed Müşteri Hizmetleri

Bimed müşteri hizmetleri dünya çapında kaliteli endüstriyel ürünleriyle sizlere hizmet sağlar. Ürünler ve müşteri hizmetleri numarası yazımızda.

Bimed Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknoloji ve ondan yararlanılarak üretilen ürünler hayatımızı çepeçevre sarmış durumda. Günlük yaşamı ciddi ölçüde kolaylaştıran bu ürünler, onlarca farklı grupta sınıflandırılabilir. Bimed markası, yüksek dayanıklılığa sahip kablo ve tıbbı malzeme üretimi yapar. Üretilen tüm ürünlerle ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

  • Bimed müşteri hizmetleri telefon numarası: 0212 875 73 76

Bimed Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Günümüzde çeşitli alanlarda yüzlerce farklı ürüne ihtiyaç duyulmaktadır. Öte yandan bu ürünlerin üretilmesi hiç de kolay bir süreç değildir. Öncelikle endüstriyel bir üretim tesisi kurulmalı ve tüm süreçler adım adım planlanmalıdır. Bimed, bunu başaran kuruluşlardan biridir. Öyle ki Bimed, bugün üretim tesisinde medikal ürün ve kablolama alanında binlerce ürün üretmektedir.

  • Bimed çağrı merkezi telefon numarası: 0212 875 73 76
  • Bimed adres: Adres: Beylikdüzü Mevkii, S.S. Bakir ve Pirinc Sanayi Sitesi, Orkide Cd. No: 15, 34520 Beylikdüzü
Bimed musteri hizmetleri 2022
Bimed musteri hizmetleri 2022

Bimed Şikayet

Bimed, 40 yıllık geçmişe sahip bir şirkettir. Bimed Teknik Aletler Çalışan Yorumları Yerli olanaklarla kurulup bugün dünyaya ihracat yapmayı başaran marka, 25 bin metrekarelik bir üretim tesisine sahiptir. Bunun yanında şirketin 600’den fazla çalışanının olduğunu söyleyebiliriz. Bimed firması veya ürünleriyle ilgili herhangi bir şikayetiniz olması durumunda aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

  • Bimed müşteri hizmetleri şikayet hattı: 0212 875 73 76

Çetinkaya Müşteri Hizmetleri yazımızı tıklayarak okuyabilirsiniz.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın