Açık Film Kanalları 2023 ✅ Tüm Güncel Liste ( REHBER )

Açık film kanalları 2023 yılında da TV izleyicilerinin keyifli vakit geçirmelerine olanak tanıyor. Her ne kadar günümüzde internet üzerinden pek çok filme ulaşmak mümkün olsa da her zaman internet üzerinden film izlemek olanaklı olmuyor. Bu nokta da açık film kanalları sayesinde yayınlanan birbirinden keyifli filmleri izleme olanağı elde edebilirsiniz.

Film Yayınlayan Televizyon Kanalları

Film yayınlayan televizyon kanalları genel olarak sürekli olarak film yayınlamak yerine bazı zamanlarda popüler film örnekleri ile karşılaşmanızı sağlar. Televizyondan film keyfi yaşamak isteyenler bu kanalları takip ederek özellikle ABD yapımı filmlere denk gelebilir. Farklı kanallarda sürekli değiştiği için filmler her beğeniye de hitap edecek şekilde bulunabilir.

https://youtu.be/3U9hT6uGNLk

Açık Film Kanalları Hangileri?

Açık film kanalları herhangi bir üyelik veya abonelik istemeden, kamuya açık şekilde yayın yapan ulusal kanallardan oluşuyor. Genel olarak uydudan yayın yapan bu kanallarda belirli zaman dilimlerinde dünya sinemasına ait çeşitli yapımlar gösterilmektedir. Popüler olacak filmlere daha çok yer veren bu kanallar sayesinde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Genel olarak akşam saatlerinde yayınlanan filmlerin bir kısmı da hafta sonu gündüz kuşağı içinde yayınlanmaktadır.

ilgili diğer yazılarımız;

Acik Film Kanallari 2022 1

Acik Film Kanallari 2023

Beyaz TV

Açık film kanalları arasında ilk olarak Beyaz TV öne çıkıyor. Aksiyon ve komedi türünde ABD yapımı filmlere sıklıkla yer veren kanal, izleyicilerin keyifli zaman geçirmesini sağlıyor. Hafta içi akşamları ekrana gelen filmler genel olarak yakın dönem filmlerinden oluşuyor.

Türkçe Altyazılı Promo yazımızı okumak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

TLC

Filmlerin yanında belgesel yayınıyla da dikkat çeken ve şifresiz olan TLC, özellikle bazı günleri film gecesi olarak adlandırmaktadır. Bayram ya da yılbaşı gibi dönemlerde de seri olan filmleri peşi sıra yayınlayarak izleyicilerin tüm seriyi izlemesini sağlamaktadır. Açık olan film kanalları arasında sık yayınladığı filmler ile TLC popülerliğini korumayı başarıyor.

Acik film kanallari hangileridir
Acik film kanallari hangileridir

TV 8,5

Akşam kuşağında sıklıkla yabancı filmlere yer verilen TV 8,5 yakın dönem popüler filmlerden seçki sunmaktadır. Sadece yabancı filmler açısından değil yerli film yayınlayan TV kanalları arasında da yer alan TV 8,5 en çok sevilen yerli filmlere de yer veriyor.

DMAX

TLC gibi belgesel ağırlıkta olmasına rağmen Patlamış Mısır Kuşağı adı altında önemli filmlere yer veren DMAX, daha çok alanında klasik olmuş filmleri belirli zamanlarda ekrana taşıyor. Eğer filmler seri halindeyse serinin tamamının izleyiciler tarafından takip edilebilmesi için arka arkaya seri filmlere de bünyesinde yer vermeyi başarıyor.

Acik film kanallari
Acik film kanallari

TEVE 2

Şifresiz film kanalları arasında yer alan TEVE 2 de yakın dönem popüler ABD filmlerini ekrana getiriyor. Özellikle çok seyredilen ve sevilen filmleri ekrana taşıyan kanal, film seçkisi olarak da oldukça fazla seçenek sunuyor.

TRT 2

TRT’nin kültür sanat ağırlıkta olan kanalı TRT 2 dünya sinemasını kültür ağırlıkta takip etmek isteyenler için ideal seçenekler sağlıyor. Ücretsiz film kanalları arasında özellikle ABD dışındaki ülkelerin sinemasına odaklanan kanalda belirli günlerde festival filmlerini izleyebilirsiniz. Bu bakımdan da İran filmlerinden Brezilya yapımı filmlere kadar farklı ülkelerin ödüllü filmlerini ekranda bulabiliyorsunuz.

Açık film kanalları 2023
Açık film kanalları 2023

TV 4

Türk filmi yayınlayan kanallar arasında neredeyse kesintisiz Yeşilçam yapımları yayınlamasıyla öne çıkan TV 4 nostalji severlere hitap ediyor. Türk sinemasının unutulmaz yapımlarını ekrana taşıyan kanalın üstelik reklam süreleri de kısıtlı.

Açık Film Kanalları Nasıl İzlenir?

Bazı ulusal kanallar geniş ağ üzerinden yayın yaptığı için uydu olmadan da izlenebilir. Ancak çoğu için çanak anten – uydu alıcısına ihtiyaç bulunuyor.

Filmleri İzlemek için Ne Yapmak Gerekir?

Uydu alıcısından otomatik tarama yapabilir veya manuel frekans bilgilerini girebilirsiniz.

Yayınlanacak Filmlere Nereden Ulaşabilirim?

Genel olarak kanalların web sitelerinde günlük program akışı bulunmaktadır.

Yorum

Açık Film Kanalları 2023 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bilgikonu.com anasayfa yazılarımıza gitmek için bağlantıyı tıklayabilirsiniz. İlaçların yorumları ve kullananlar hakkında bilgi almak istiyorsanız https://www.bilgikonu.com/genel/ bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki içeriklerimize göz atabilirsiniz.

5/5 - (21 votes)

“Açık Film Kanalları 2023 ✅ Tüm Güncel Liste ( REHBER )” üzerine bir yorum

Yorum yapın