Netflix Ücretsiz İzleme 2023 – Nereden Kolayca İzlenir ?

Netflix ücretsiz izleme birbirinden farklı dizi ve filmleri herhangi bir ücret ödemeden izlemek isteyenler tarafından merak ediliyor. Netflix normal koşullarda aylık abonelik karşılığında izleme olanağı sunmaktadır. Başka bir ifadeyle Netflix yapımlarının seyredilmesi için belirtilen aylık ücretin ödenmesi gerekir. Ancak farklı yöntemler ile netflix bedava izleme izleme mümkün.

Netflix Ücretsiz Üyelik ve Ücretsiz İzleme

Netflix ücretsiz üyelik ve ücretsiz izleme olanağı yakın zamana kadar platformun kendisi tarafından sunulan bir özellikti. Bu şekilde platforma üye olanlar 30 günlük ücretsiz izleme hakkına sahip oluyordu. Ancak Netflix aldığı karar doğrultusunda ücretsiz izleme hakkını kaldırmıştır. Netflix bedava izleme Bu bakımdan diğer sağlayıcı site veya platformlar üzerinden izlemek mümkün hale geldi.

Netflix Ücretsiz İzlemek 2023

Netflix ücretsiz izlemek 2023 yılında da özellikle film ve dizi severler tarafından merak ediliyor. Netflix yapısı gereğince izleyicilerine sayısız film, dizi, belgesel ve benzeri yapım sunmaktadır. Her beğeniye hitap eden yapımları ile film severleri kendisine çekmeyi başaran Netflix’i ücretsiz izlemek için sağlayıcı site veya platformlardan yararlanabilirsiniz.

Netflix Ucretsiz izleme 2023
Netflix Ücretsiz izleme 2023

Netflix Bedava Nasıl İzlenir?

Netflix bedava nasıl izlenir sorusuna yanıt olarak sağlayıcı üçüncü taraf web siteleri ya da benzeri uygulamalar şeklinde yanıt vermek mümkün. Bu site veya uygulamalar izleyicilerden herhangi bir ücret talep etmeden içerikleri sunar. Bazı platformlar hızlı bir şekilde Netflix’te gösterime giren yapımları sunarken bazıları ise belirli bir süre aralığında yapımları izleyici ile buluşturur.

ucretsiz netflix izleme
ücretsiz netflix izleme

Netflix Ücretsiz Deneme 2023

Netflix ücretsiz deneme 2023 yılında kullanılabilir değildir. Türkiye’ye yeni giriş yaptığında özellikle izleyici kitlesi sağlamak için sunulan ücretsiz deneme aktif durumda değildir. Bu durumda ise Netflix’e ancak para karşılığında üye olarak yapımları izleme şansı vardır.

Netflix Deneme Kalktı mı?

Netflix deneme kalktı mı sorusuna ne yazık ki olumsuz yanıt verilmektedir. Türkiye pazarına ilk giriş yaptığında izleyici kitlesi oluşturmak adına 30 günlük ücretsiz deneme hakkı tanıyan Netflix, 2020 itibariyle bu uygulamasını kaldırmıştır. Esasında rakip platformların izleyicilere ücretli abonelik sunmadan ücretsiz deneme aboneliği sunmasına rağmen Netflix’in bu şekilde karar alması farklı hesaplar üzerinden deneme aboneliği başlatan izleyicileri engellemek içindir.

Netflix ucretsiz izleme 1
Netflix ucretsiz izleme

Ücretsiz Netflix Nasıl İzlenir?

Ücretsiz Netflix nasıl izlenir sorusuna üçüncü taraf web siteleri ve uygulamalar ile yanıt vermek mümkündür. Netflix ücretsiz izleme programı aşağıki listeye bakabilirsiniz.

Ücretsiz Netflix İzleme 2023Durumu
Dizipal🟢 Çalışıyor
Dizigom🟢 Çalışıyor
Diziyo🟢 Çalışıyor
Watchill🟢 Çalışıyor
Fullhdizle🟢 Çalışıyor
Filmmom🟢 Çalışıyor
İnat tv🟢 Çalışıyor

1. Dizipal

Dizipal sadece Netflix içeriklerini değil aynı zamanda ücretli abonelik gerektiren BluTv, Exxen, Amazon gibi platformların da içeriklerini ücretsiz bir şekilde izleyicilere sunuyor. Kısa sürede çok büyük ivme kazanan ve erişim kısıtlamalarına karşı da sürekli olarak link güncelleyen adresi ile yayın yapıyor.

2. Dizigom

Ücretiz Netflix izlemek isteyenler için güncel içeriği ile bir başka alternatif olarak öne çıkan Dizigom sadece Netflix dizilerine yer veriyor. Türkçe altyazı ve dublaj seçeneği sunan sitede pek çok yapımı bulabilirsiniz.

3. Diziyo

Bir başka sadece dizi yayın platformu olan Diziyo, bedava Netflix izlemek isteyenler için Netflix dizilerini Türkçe altyazılı olarak izleyicilere sunuyor.

4. Watchill

Netflix dizileri ücretsiz izlemek isteyenler için ideal bir platform olarak öne çıkan Watchill, aynı zamanda popüler filmlere de yer veriyor. Türkçe dil seçeneğinin yanında İngilizce izlemek isteyenler için de alternatif sunuyor.

5. Fullhdizle

Netflix dizilerini ücretsiz izleme sitesi Uzun zamandır yayın hayatına devam eden ve ismi de geniş kesimler tarafından bilinen Fullhdizle eski filmlerin yanında güncel filmlere de yer vererek özellikle geniş film kültürü arayanlar için beklentileri doğru şekilde karşılamayı başarıyor.

6. Filmmom

Ücretsiz Netflix filmleri izle seçeneği arayanlar için bir diğer alternatif olan Filmmom hızlı çalışan altyapısı, reklamlarının az oluşu ve dil seçenekleri ile iyi bir seçenek oluşturuyor.

7.İnat tv

Site olarak değil uygulama olarak hizmet veren İnat TV pek çok platforma olduğu gibi Netflix için de ücretsiz dizi ve film izleme seçeneğini izleyicilere sunuyor. İnat box indir güncel adresi üzerinden uygulamanın son sürümünü indirebilirsiniz.

Netflix Dizi ve Filmleri Nasıl Bulunur?

İlgili sitelere girerek arama ekranına yazarak bulabilirsiniz.

Netflix Ücretleri Ne Kadar?

Netflix abonelik ücretleri aylık 38 TL’dir.

Son olarak

Netflix Ücretsiz İzleme yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bu yazımız için bizlere soru ve önerileriniz için aşağıdaki yorum alanını kullanabilirsiniz. Bilgikonu.com anasayfamıza gitmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Teknoloji kategorimiz için linke tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki ilginizi çeken makalelerimize göz atabilirsiniz.

5/5 - (10 votes)

Yorum yapın