İnat Box açılmıyor 2023 ✅ İnat Box Hata (Çözüldü) – Güncel

İnat Box açılmıyor 2023 yılında da bazı kullanıcıların en çok araştırdıkları konuların başında geliyor. İnat Box kullanıcı sayısı her geçen gün artış gösteriyor çünkü özellikle spor müsabakalarını ücretsiz izlemek isteyenler için önemli bir fırsat sağlıyor.

İnat tv nasıl seyredilir

iNAT TV, internet üzerinden yayın yapan bir televizyon kanalıdır. İnternet bağlantınızın yeterli olduğu herhangi bir cihazda (bilgisayar, tablet, akıllı telefon) iNAT TV’yi izleyebilirsiniz. iNAT TV’nin web sitesinden veya uyumlu bir medya oynatıcısı kullanarak inat box tv ye yükleme (örneğin VLC) canlı yayını izleyebilirsiniz.

İnat Box Neden Hata Veriyor? 😒

İnat Box hata vermesi için çok çeşitli sebepler bulunuyor. Özellikle maç yayını esnasında hem yoğunluktan hem de olası saldırılar yüzünden sisteme erişim aksayabiliyor. İnat box açılmıyor 2023 apk Bu sorunlar da İnat Box VPN hatası gibi sorunlara yol açabiliyor.

İnat TV, hem yerli hem de yabancı yüzlerce kanala sahip olan ve özellikle spor severlerin ücretli yayınları ücretsiz şekilde izlemeleri için oldukça yüksek popülerliğe sahip durumda. Uygulama üzerinden açılan İnat TV güncelleme sonrasında ise çeşitli hatalar verebiliyor.

İnat Box neden açılmıyor sorusuna farklı yanıtlar vermek mümkün;

 • Cihaz teknik bir sorunla karşı karşıya kalmış olabilir. Telefon güncellemesi gelmiş ve bu güncelleme ertelenmişse uygulamada hata görülebilir.
 • İnat TV ortalama olarak her ay güncelleme almaktadır. Bu yüzden son sürümün kullanılmakta olduğundan emin olmalısınız. Sürüm güncellemesi yapılmadığı durumda uygulamayı kullanırken sorunlar yaşayabilirsiniz.
 • Telefonun veya tabletin ön belleğinde yer kalmamış olabilir. Bu durumda da cihaza bellek kartı alabilir ya da cihazda yer açmak için kullanılmayan uygulamaları kaldırabilirsiniz.
 • Uygulama her uygulamanın talep ettiği gibi çeşitli izinler talep edecektir. Bu izinleri vermezseniz uygulamanın sorunsuz çalışmasını engelleyebilirsiniz.
Inat TV Acilmiyor Sorunu
İnat TV Açılmıyor Sorunu

İnat TV Açılmıyor 🤔

İnat TV açılmıyor sorununu çözmek için öncelikle şu adımları takip edin;

 • İlk önce cihazınızdan Ayarlar kısmına girin.
 • Sonrasında Uygulamalar kısmına giriş yapın.
 • Uygulamalardan İnat Box’ı bulun.
 • Depolama seçeneğine dokunun.
 • Uygulamanın depoladığı verileri temizleyin.

Android cihazlarda indirilen uygulamalar daimi olarak veri depolar. Bir süre sonra bu yeni veriler ile karışarak asıl uygulamanın kullanılmasının önünde ciddi engeller oluşturur. Çerez temizleme işlemi olarak da bilinen bu yöntem ile uygulamayı sorunsuz kullanabilirsiniz.

İnat Box Root Hatası Çözümü 2023

İnat box root hatası çözümü veya inat box root tespit edildi hatası alan kullanıcılar için hazırladığımız bu yazımızda aşağıdaki işlemleri sırasıyla yapmanız yeterlidir.

Android cihazlarda İnat box root hatası alıyorsanız, cihazınızdan root kaldırma işlemini yapmanız gerekmektedir. İnat box sürümlerine sürekli güncelleme gelmektedir. Rootlu telefonlarda uygulama reklamından dolayı engel yemektedir. İnat box tamamen bir ücretsiz uygulamadır. Fakat geliştiriciler google reklamları ekleyerek gelir elde etmek istemektedir.

Bu yüzden İnax box uygulamasına böyle bir güncelleme yapıldı. İnax box root hatası alan kullanıcılar bu şekilde çözüm sağlayabilir. İnattv 23 cf hatası içinde bu işlemler geçerlidir.

İnat Box VPN Tespit Edildi Hatası 2023

İnat box vpn hatası alan kullanıcılar için genellikle VPN servisi kullanmaktadır. İnat box VPN tespit edildi şeklinde bir hata alıyorsanız sorunsuz iyi kalitede bir VPN servisi almanız gerekmektedir. İnat TV 21.cf için en güncel versiyonu indirebilirsiniz.

İnat Box Güncelleme Sonrası Hatalar ✅

İnat Box güncelleme sonrası açılmıyor sorunu da en yaygın olarak görülen hatalar arasında yer alıyor. Özellikle bazı güncellemeler, eski Android sürümüne sahip olan cihazlarda sorun yaratabiliyor. Bu türden sorunların aşılması için de uygulama ile kullanılan Android sürümünün uyumlu olduğundan emin olmalısınız.

İnat TV İzinlerini Ayarlamak 👍

İnat TV izinleri ayarlamak da çoğu sorunun ortadan kalkması için yararlı olacaktır. Bazı uygulamalar indirildikten sonra cihazdaki ayarlar yüzünden izinlere otomatik izin vermez. Eğer uygulamaya izin vermezseniz uygulamanın sorunsuz çalışmasını engelleyebilirsiniz. İzin vermek için şu adımları takip edin;

 • Cihazınızdan genel Ayarlar kısmını açın.
 • Sonrasında Uygulamalar kısmına girin.
 • Buradan İnat Box uygulamasını bulun ve üzerine dokunun.
 • Karşınıza çıkacak olan bölümde ise Uygulama İzni seçeneğini işaretleyerek uygulamaya izin vermiş olursunuz.
 • Yasaklı Sitelere Girme yazımızı okumak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.
 • Öneri içerik: Chat GPT Hata ve Çözümleri
Inat tv
İnat TV

İnat Box İndir 👌

İnat TV indir çok kolay bir işlemdir. Android cihazlarda kolay indirme seçeneği sonrasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnat TV IOS cihazlarda da çalışmaktadır ancak AppStore’da yer almamaktadır. Bu yüzden üçüncü taraflarca verilen IOS uygulamasını indirebilirsiniz.

inat tv nasıl indirilir

inat TV, bir mobil uygulama olduğu için, uygulamayı indirmek için cep telefonunuzun uygulama mağazasına (App Store veya Google Play) giderek aratmanız gerekir. İnat TV’yi aradığınızda, uygulamayı indirmek için “Indir” düğmesine tıklamanız gerekir. Daha sonra uygulama yüklenip kurulacaktır ve kullanmaya hazır hale gelecektir.

 • İnat box indir makalemizi okumak için tıklayınız.
İnat box açılmıyor 2023
İnat box açılmıyor 2023

Uygulama indikten sonra herhangi bir üyelik istemeden hemen kullanıma hazır hale gelecektir. İnat Box özellikle canlı maç yayınlarının yanında pek çok ücretli platformda yayınlanan dizi, film ve belgeseli de size sunacaktır.

https://youtu.be/Jvgh1vAjp74

İnat TV Ücretli mi?

İnat TV ücretsizdir, herhangi bir üyelik veya ücret talep etmez.

İnat Box Nasıl Kullanılır?

IP uygulaması olduğu için TV BOX’larda uygulama olarak kullanabilirsiniz.

Yorum

İnat Box Açılmıyor 2023 yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bizlere sormak istediğiniz tüm soruları aşağıdaki yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Bilgikonu.com bağlantısına tıklayarak sitemizin anasayfasına kolayca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki yazılar ilginizi çekebilir;

4.8/5 - (47 votes)

“İnat Box açılmıyor 2023 ✅ İnat Box Hata (Çözüldü) – Güncel” üzerine 2 yorum

 1. Değerli İnat Box,
  İnat box apk v11 android tv ye indirdim. Tv yayınları dışında herşey mükemmel çalışıyor. Tv yayınlarını açmak istersem hata oluştu tekrar deneyin diye yazı çıkıyor. Bunu nasıl çözebilirim?
  Saygılar.

  Yanıtla

Yorum yapın