Postegro Web Giriş 2023 – Gizli Hesapları Gör!

Postegro web giriş Instagram’da gizli profilleri görmek açısından önemli yararlar sunuyor. Popüler olan sosyal medya platformu Instagram için kullanışlı uygulamalar arasında yer alan Postegro, hem gizli hesapları görmenizi hem de profilinize bakanları tespit etmeniz için yardımcı oluyor.

Postegro Nedir ? 👌

Postegro nedir sorusuna basit şekilde Instagram’da takip edilmeyen yani gizli profilleri görmenizi sağlayan uygulamadır şeklinde yanıt vermek mümkün. Postegro uygulama olarak hem IOS hem de Android kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Postegro’nun amacı Instagram’daki profili gizli olan kullanıcıları takip etmenize gerek kalmadan hesaplarını görüntüleyebilmenizdir. Bu sayede hesap sahibi sizin paylaşımlarını gördüğünüzü fark etmeden paylaşımlarına devam eder. Fotoğraf ve videoları görüntülemenizi sağlayan Postegro özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Gizli olan profillerin gönderilerini kolayca görüntüleyebilirsiniz.
 • Gizli profillerin hikayelerini görüntülersiniz.
 • Uygulamaya çoklu hesap ile giriş yapabilirsiniz. Bu sayede de tek bir hesabınıza bağlı olmanıza gerek kalmaz.
 • Detaylı arama yaparak kendi profilini arama sonuçlarına kapatmış olan kullanıcılara ulaşabilirsiniz.
 • Sıklıkla baktığınız hesapları daha kolay şekilde bulmak için yer imlerine ekleyebilirsiniz.
 • Uygulamanın kendi video oynatıcısı sayesinde hikayeleri kaydedebilirsiniz.
 • Aynı zamanda istediğiniz fotoğraf ve videoları görüntülemek de mümkündür.
 • Sade ve basit ara yüzü sayesinde herkes kullanabilir.

Takip edilmeyen hesapların paylaşımlarını görüntüleme olanağı vermesinin yanında özellikle yapılan paylaşımları indirme olanağı da sunması Postegro’nun avantajlı olmasını sağlıyor.

web postegro
web postegro

Postegro Web 😍

Postegro web karşı tarafın gizliliğini ihmal etmeye dönüktür. Ancak burada bilinmesi gereken nokta, sistemin tamamen çalışması için bazı noktaların sağlanması gerekiyor. Örneğin X kullanıcısının gizli hesabını görüntülemek istiyorsanız X kullanıcısını takip eden birisinin daha önceden Postegro kullanması gerekmektedir. Bu açıdan başka bir deyişle Postegro kullanmayan takipçileri olan kişilerin gizli hesapları görüntülenmemektedir.

Çünkü postegro lili ve benzeri uygulamalar temelde bir profil havuzu oluştururlar ve bu havuz kapsamında sistemin çalışması mümkün hale gelir. Ortak kullanıcıya ihtiyaç duyulması temelde uygulamanın bir eksikliğidir. Ancak eğer görüntülemek istediğiniz kullanıcının takipçileri arasında daha önceden Postegro kullanmış olan varsa önemli bir avantaj elde etmiş olursunuz. Üstelik Postegro kullanan kişiyi de tanımanız gerekmez.

Postegro Web Giriş 🤞

Postegro web giriş sayesinde uygulama yüklemenize gerek kalmadan sistemi çalıştırabilirsiniz. Bunun için Postegro web sayfası üzerinden Instagram hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Instagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra bir süre sonra hesabınıza erişim sorunları yaşayabilirsiniz. Postegro giriş üçüncü taraf uygulamalar pek güvenilir olmadıkları için bu yüzden uygulamayı kullanırken kendi hesabınız yerine sahte bir hesap ile giriş yapmanız çok daha iyi olacaktır.

Postegro giris yap
Postegro giris yap

Postegro Apk 🌹

Postegro apk ile ve benzeri postegro giriş yap benzeri programlarla instagram gizli programlara bakma için kullanabilirsiniz. Postegro son sürüm apk aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Postegro güvenlik açısından risklidir ve kullanıcının da bunu kabul etmesi gerekir. Özellikle kendinize ait hesabın ele geçirilme ihtimali Web postegro apk kullanarak oldukça yüksektir. Bu yüzden güvenlik konusunda sorun yaşayabileceğinizi unutmamalısınız.

Postegro Web Giriş 2023
Postegro Web Giriş 2023

Postegro web ya da uygulama olarak çalışmaktadır. Postegro apk AppStore veya Play Store üzerinden indirilebilir. İndirme işlemi sonrasında telefonunuzdan çeşitli izinleri de vermeniz gerekecektir. Sorunsuz bir uygulama deneyimi yaşamak için istenen izinleri de vermelisiniz.

Postegro ücretli olarak çalışır ve sınırsız kullanımı bu şekilde elde edebilirsiniz. Eğer üyelik alacaksanız kart bilgilerinizi verirken de dikkatli olmalısınız.

Postegro Lili
Postegro Lili

Postegro Benzeri site ve Postegro Uygulamalar 👏

Postegro yeni site ve daha öncesinde yayınlanan postegro site adresleri aşağıdaki gibidir.

 • postegro – lili app
 • Bestwhozi
 • postegro app
 • nunu web – postegro
 • web postegro lili
 • postegro lili web giriş
 • lili postegro apk

Postegro Güvenli mi?

Üçüncü taraf uygulama olduğu için tamamen güvenli değildir.

Postegro Ücretli mi?

Ücretsiz olarak kısıtlı profil görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıdaki yazılarda ilginizi çekebilir;

4.6/5 - (18 votes)

Yorum yapın