Stanley Müşteri Hizmetleri

Stanley müşteri hizmetleri eğer ev aletlerine ihtiyacınız varsa aramanız gereken ilk numaradır. Dünyanın en kaliteli ev aletleri sizleri bekliyor.

Stanley Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Stanley müşteri hizmetleri ev ve işyerlerimizde onarım ve tamirat gibi işlemler yapmak zorunda kalabiliyoruz. Bu işlemleri salt el emeğiyle yapabilmek pek mümkün değildir. Geliştirilen ev aletleri, tam da bu ihtiyacı karşılamaya yöneliktir. Stanley, dünya çapında birbirinden kaliteli ve çözüm odaklı ev aletleri geliştiren ünlü bir markadır.

  • Stanley müşteri hizmetleri telefon numarası: 0216 912 23 13

Stanley Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Stanley’in ürün portföyü kendi alanı için oldukça geniştir. Matkap, vidalama makineleri, matkap, taşlama makinesi gibi çok sayıda elektrikli alet Stanley tarafından üretilip satılmaktadır. Ayrıca bu ürün kategorilerinin her birinde farklı ihtiyaçlara çözüm üreten çeşitli modeller bulunuyor. Bu modeller hakkında detaylı bilgi için çağrı merkezini arayın.

  • Stanley çağrı merkezi telefon numarası: 0216 912 23 13
Stanley musteri hizmetleri 2022
Stanley musteri hizmetleri 2022

Stanley Şikayet

1843 Yılında kurulan Stanley, el aletleri sektörünün en köklü ve öncü markalarının başında geliyor. Deneyimli ekibi ve yenilikçi üretim teknolojisiyle tüm dünyada beğeni toplayan Stanley, Türkiye’de de geniş bir servis ağıyla hizmet veriyor. Otuzdan fazla yetkili servisiyle ürünlerde oluşan herhangi bir problem çok hızlı biçimde onarılıyor.

  • Stanley müşteri hizmetleri şikayet hattı: 0216 912 23 13

Bitay Müşteri Hizmetleri yazımızı okumak için tıklayınız.

5/5 - (3 votes)

Yorum yapın