Volim Fiyat

Volim fiyat ve lezzet açısından alkollü içecek severlere hitap ediyor. Özellikle farklı meyve tatlarını içeren ve kokteyl olarak çok sevilerek tüketilen Volim fiyatları da diğer içki gruplarına gelen zamlar gibi artış gösteriyor.

Volim Fiyat 2022 🎉

Volim fiyat 2022 yılında diğer içki gruplarına gelen zamlar gibi artış göstermiştir. Küçük şişede olduğu için diğer içkilere göre daha uygun fiyata bulunabilmesine rağmen gelen zamlar sonrasında Volim fiyatlarında da önemli artış görülüyor. Güncel Volim fiyatları şu şekilde;

Volim ÇeşitleriFiyat Listesi
✅14.4 Volim Limonlu50 TL
✅14.4 Volim Redbull Volim50 TL
✅Çilekli volim50 TL
✅Volim alkol50 TL
✅Redbul Volim Enerji İçeceği Aromalı50 TL
✅Volim Karışık Meyveli50 TL
✅Volim Karpuzlu50 TL
✅Kolalı Volim50 TL
✅Shot Volim Karpuz-Çilek50 TL
✅Volim Shot Vodka İçeçeği Aromalı50 TL
Volim Fiyat 2022

Volim Alkol Oranı 🔞

Volim alkol oranı olarak yüzde 14,4 orana sahiptir. Bu oran bir biradan biraz fazla bir kadeh şarap ile hemen hemen eşdeğer orandır. Volim alkol oranı nasıl bir etki yapacağı hakkında da bilgi almanız için yararlı olacaktır.

Ortalama bir içici için içkinin etkisinin görülmesi vücuda yüzde 10 üzerinde alkol girmesiyle mümkün olur. Bu yüzden araç kullanımı için azami sınır bir şişe bira ile ifade edilir. Bunun üstünde vücutta birikecek alkol sarsıntı, baş dönmesi veya genel olarak sarhoşluk ile ifade edilecek durumlara yol açabilir. Volim, yüzde 14,4 alkol oranı ile kısa sürede etkisini görebileceğiniz bir içkidir. Ancak yüksek alkollü içkiler grubunda olmadığı için tek bir şişe Volim ile sarhoş olma gibi bir durum söz konusu değildir.

maxresdefault 22
Volim Fiyat

Volim Alkol 🔞

Volim alkol farklı meyveli çeşitleri, ideal şişesi ve fiyatı ile birlikte özellikle kokteyl olarak tüketilen bir içkidir. Meyve tatlarının yoğun şekilde hissedilmesi sayesinde volim tercih edenler lezzetli bir içim keyfi duymaktadır. Volim, yumuşak içimli ve özellikle sıcak havalarda ferahlamak amacıyla tercih edilir. Ağızda güzel bir tat bırakır. Volim alkol tekel bayilerden zincir marketlerin alkol reyonlarına kadar farklı alanlarda kolayca bulunabilmektedir.

Volim Nedir?

Volim nedir sorusuna alkol oranı yüzde 14,4 olan ve kokteyl grubuna giren içki şeklinde yanıt verilebilir. Mayalı olan Volim, yumuşak içimi ile içki sevmeyenlerin bile rahatlıkla tüketebileceği bir içkidir. Aromalı yani tatlı içkileri sevenler için ideal lezzetiyle ön plana çıkar. Küçük şişesi ile birlikte ferahlamak istenen anlarda da tüketime uygundur. Şişeden görünümü ise meyveli soda veya meyve suyu şeklindedir.

Yumuşak içimli olmasına karşılık Volim alkol oranı kısmen yüksek olduğu için özellikle alkole karşı zayıf olanlar tarafından dikkatli tüketilmesi önerilir. Sık ve fazla tüketilmesi sarhoşluk gibi sorunlar yaratabilir. Volim, maya temelli olmasına rağmen şarap bazlıdır ve mide sorunu olanlar tarafından da rahatlıkla tüketilebilir. Biradaki gibi mide yanması veya hassasiyeti gibi durumlar oluşturmaz.

Volim Cesitleri
Volim Cesitleri

Volim Çeşitleri

Volim çeşitleri olarak çok farklı tatlara sahiptir. Genel olarak meyve tatlarını içerir. Örneğin tatlı sevenler için çilek, karpuz, portakal, kavun gibi seçenekleri mevcuttur. Bunun yanında ekşi tat isteyenler için limon ve mojitolu seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca özel kokteyl isteyenler için Blue Hawaii veya enerji içeceği tadında olan seçenekleri de bulunur. Volim tatlı içki severlere hazır kokteyl olarak tüketme olanağı sunar.

Alkol fiyatlarını aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Volim Sarhoş Eder mi?

Evet, yüzde 14,4 alkol oranı ile çok fazla içildiğinde sarhoş edebilir.

Volim Nasıl İçilir?

Volim kendi tadını barındırdığı için herhangi bir ek içeceğe gerek kalmadan doğrudan tüketilir.

Volim Nerede Bulunur?

İçki satan büfe, tekel bayiler ve zincir marketlerin içki reyonunda bulunabilir.

5/5 - (1 vote)

“Volim Fiyat” üzerine bir yorum

Yorum yapın