Black Ram Viski Fiyatı – 70’lik 1 lt Fiyatları – Sert İçki!

Black Ram Viski Fiyatları hakkında en uygun fiyatı araştırma yapıyorsanız bu yazı tam da size göre hazırlandı. Black Ram Viski Fiyatı ile ilgili geniş bir araştırma yapıyoruz ve Alkol fiyatları için geniş araştırmalar yaptık.

Türkiye de en çok tüketim yapılan alkol gruplarından olan Black Ram Viski Fiyatları son zamlardan sonra fiyatı değişti. Şuan en güncel olan Black Ram Viski Fiyatları 2023 yılı itibariyle ne kadar oldu ? Bu yazımızın içeriğinde Black Ram Viski 1000’lik Fiyat yer vermiş bulunuyoruz. Black Ram Viski Fiyatı Migros yılında güncel olarak bu fiyatları sizin araştırdık.

Black Ram Viski Fiyatları 2023 🥃

Türkiye’deki satılan tüm Black Ram Viski Fiyatları tekel bayiler hariç, alkol satan yerler de aynı fiyattadır. İçimi güzel olan Black Ram Viski Fiyatı şu şekildedir.

Black Ram Viski 1 Litre Fiyatı 280 TL
Black Ram Viski 70’lik Fiyatı 🟢170 TL
Black Ram Viski 50’lik Fiyatı 80 TL
Black Ram Viski Bulgaristan Fiyatı 130 TL
Black Ram Viski Fiyatları

 

Black Ram Viski Fiyatı

Black Ram Viski Fiyatı hakkında araştırma yapan kullanıcılar için hesaplı güncel alkol fiyatları marketlerin başında gelen bir kaç alkol satan market bulunmaktadır.

Black Ram Viski 1 Litre Fiyatı 2023 hakkında yaptığımız fiyat araştırması yapmaktayız. Bu yazıyı hazırladığımızda Black Ram Viski Fiyatı için çeşitlik kaynaklardan yararlanılmıştır. Bunlar mağaza, internet ve çağrı merkezlerinden yararlanılarak sizler için çıkarttığımız güncel Black Ram Viski 100’lük Fiyatı 2023 Migros  130 TL‘dır. Aynı zamanda diğer alkol fiyatları ve kıbrıs içki fiyatları kategorisine göz atabilir, güncel Black Ram Viski 70’lik Fiyatı 170 TL  bakabilirsiniz. 

Sizler için araştırmasını yaptığımız en güncel ve doğru Black Ram Viski Fiyatı aşağıdaki gibidir.

 • Black Ram Viski Bulgaristan Fiyatı 130 TL
 • Black Ram Viski 70’lik Fiyatı: 170 TL
 • Back Ram Viski 50’lik Fiyatı: 200 TL
 • Black Ram Viski 1 Litre Fiyatı: 355 TL

Paylaştığımız Black Ram Viski Fiyatları sürekli fyatları değişkenlik gösterdiği için marketlerde farklı fiyat görebilirsiniz. Lütfen bu tip durumlarda yazımızın sonunda bize mesaj göndererek bize bilgi verebilirsiniz. Yorum sırasına göre  Black Ram Viski Fiyatları sizin için güncelleyebiliriz. 

Black Ram Viski Fiyati 2022

Black Ram Viski Fiyati 2023

 

Black Ram viski 100’lük fiyatı 2023 🥃

Sert bir viski olan Black Ram viski 100’lük fiyatı 2023 yılı itibariye satış fiyatı 280 TL’dir. İçimi kolay olan Black Ram viski yumuşatmak için su konmasına gerek yoktur. Tabi damak tadınıza göre buz veya su ekleyebilirsiniz.

Black Ram Viski Fiyatları Ne Kadar ? 🥃

Black Ram Viski Fiyatları 2023 yılında gelen zamlarla birlikte Black Ram Viski 1 Litre Fiyatı 280 TL dir. En güncel son yaptığımız araştırmalar sonucunda Black Ram Viski Fiyatları Bilgikonu.com olarak Black Ram Viski haftalık olarak güncellenmektedir. 

Black Ram Viski Fiyatı Zamlandı Mı ? 🥃

Black Ram Viski Fiyatları haricinde hemen hemen tüm tüketim gruplarında fiyatları artmaktadır. Black Ram Viski döviz ve hammadde, yakıt kaynaklı sürekli zamlanmaktadır. En son gelen benzin zammından sonra Black Ram Viski Fiyatları yine değişiklik göstermiştir. 

Black Ram Viski Bulgaristan Fiyatı 🥃

Black Ram viski Bulgaristan fiyatı ne olursa olsun Türkiyeden mutlaka ucuz olmaktadır.

 • Black Ram Viski Bulgaristan Fiyatı 130 TL
Black Ram Viski Bulgaristan Fiyatı 20232023 Fiyatı
Black Ram Viski Bulgaristan Fiyatı 🟢130 TL

Black Ram Viski Kıbrıs Fiyatı🥃

Black Ram Viski Kıbrıs Fiyatı 2023 yılı itibariyle güncel olarak fiyatı 136 TL’dir.

 • Black Ram Viski Kıbrıs Fiyatı 136 TL
Black Ram Viski Kıbrıs Fiyatı 20232023 Fiyatı
Black Ram Viski Kıbrıs Fiyatı 🟢136 TL
Black Ram Viski Fiyatı
Black Ram Viski Fiyatı

Black Ram Viski Hakkında

Black Ram Viski Fiyatları yazımızda sizler için doğru güncel fiyatları sizler için hazırlamaya çalıştık. Yazımızda fiyatlarda herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Bu yazı sadece bilgilendirme amaçlıdır. En doğru bilgileri mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve ilgili kurumlardan alabilirsiniz. 

Black ram viski sipariş

black ram viski sipariş vermek için şuan sadece Türkiye’den siparişler çeşitli sosyal medya hesaplarından verilmektedir. Bazı black ram viski sipariş vermek için tekeller bu rolü üstlenmektedir.

Black Ram Viski Yorum

Black Ram Viski yorum internet üzerinden araştırma yaptığımızda bir çok kullanıcının tadının damak üzerinde bıraktığı tat ve sertliğinden bahsetmiş.

İşte Black Ram Viski Yorumları ;

 • üzerinde de yazdığı üzere bulgaristan’da üretilen ve türkiye’de kaçak olarak bulanabilen bir viski. kokusu şarabı andırsa da tadı bir western gold değildir.
 • tadı şişeden şişeye değişen garip bir viski. şuan içtipim şişede garip bir parfüm tadı alıyorum.hauırdır inşallah. umarım ölmem.
 • çok iyi bir viski içicisi olmamama rağmen bizim viskimiz türk viskimiz ankara viskisi evimden hiç eksik olmazdı..
  gurur duyardım, çünkü o viski türk markasıydı ve biz kötüde olsa bir viski markasına sahiptik.
  black ram’de sanki ankara viskisinin tadını hisseder gibi oluyorum.
  acaba özelleştirme aşamasında bu viskiyi üreten ekibin bulgaristandaki türkler tarafından transfer edilip edilmediğini düşünmedende edemiyorum…

 

Alkol Fiyat Listesi

Alkol Fiyatları fiyat listesi güncel olarak internet sitemizde bulabilirsiniz. Özellikle Migros, Carrefour, Metro marketlerde alkol ürünleri ve Alkol fiyatları kampanyalarını inceleyiniz. Daha önce paylaştığımız Alkol fiyatları kategorimizden bazılarını sizler için aşağıda paylaşıyoruz, inceleyebilirsiniz.

Black RAM nasıl bir viski?

Bulgaristan’da üretilen Black Ram Viski çok sert bir viskidir. Kokusu biraz şarabı andırmaktadır.

Black RAM viski bozulur mu?

Şişelerin ağzı kapalı olduğu sürece viski bozulmamaktadır.

Black Ram Viski Tekel Fiyatı  

Black ram viski tekel fiyatı şuan ortalama 400 TL olarak satılmaktadır.

5/5 - (29 votes)

Yorum yapın