Bim Un Fiyatı

Bim un hakkında en uygun fiyatı araştırma yapıyorsanız bu yazı tam da size göre hazırlandı. Bim un fiyatı ile ilgili geniş bir araştırma yapıyoruz ve fiyatları Bim mağazasından öğrendik.

Türkiye de en çok tüketim yapılan gıdaların başında olan Bim un son zamlardan sonra fiyatı değişti. Şuan en güncel olan bim 5 kg un fiyat 2022 yılı itibariyle ne kadar oldu ? Bu yazımızın içeriğinde bim efsane un yer vermiş bulunuyoruz. bim efsane un fiyatı 2022 yılında güncel olarak bu fiyatları ve bim 5 kg un fiyatı sizin araştırdık.

BİM un fiyatı en uygun rakama sahip un markaları içinde yer almaktadır. BİM Efsane un markası olarak çeşitli kilolarda ürün kategorisi bulunur. 2 kilo Efsane Un BİM‘in en çok satılan ürünlerinden bir tanesidir. Bir sonraki ürünü 5 kilo Efsane Un olarak bulunmaktadır. Kalabalık aileler için fiyat performans olarak 5 kg Bim un sıklıkla tercih edilmektedir. Börek, kek, poğaça yapımında daha ekonomik olması açısından en büyük boy olan 10 kilo Bim Efsane Un satışı yapılmaktadır. Bim un fiyatı 2022 yılında en uygun rakamlı ürün olarak öne çıkmaktadır.

bim un
bim un

Bim Un Fiyatları 2022

Türkiye’deki satılan tüm Bim çiğ köfte fiyatları 2022 tüm bim mağazalarıyla aynı fiyattadır. Lezzetiyle dikkat çeken Bim un şu şekildedir. Bim Söke Un fiyatı 2022 ve Bim Market Un fiyatlarını sizin için aşağıda yazıyoruz.

  • Bim Un fiyat, 2022 yılında 8.75 TL’dir.
  • Bim Efsane Un 2 kg fiyatı 9.75 TL’dir.
  • Bim Efsane Un 5 kg fiyat, 2022 yılında 22.90 TL’dir.
  • Bim Efsane Un 10 kg fiyat, 2022 yılında 39 TL’dir.
bim market fiyatlari 1
bim market fiyatlari

2 kilo efsane un ne kadar?

Bim Efsane Un 2 kg fiyatı 9.75 TL’dir.

BİM Şu an kimin?

BİM kurucu ortakları arasında Cüneyd Zapsu, Aziz Zapsu, Yasin El Kadı, Korkut Özal, Mustafa Latif Topbaş, Mehmet Fatih Saraç gibi isimler bulunmaktadır.

Bim market çiğ köfte fiyatlarını sizin için araştırdık. Fiyatı nedir kategorimizde Bir sonraki yazımız olan Bim sosis fiyatı inceleyeceğiz.

4/5 - (1 vote)

Yorum yapın