BİM Noodle Fiyatları

BİM noodle fiyatları kolay ve pratik şekilde açlığını gidermek isteyenler tarafından merak ediliyor. Tekli ve beşli paketler halinde bulunabilen BİM noodle çeşitleri sundukları lezzet ile birlikte özel bir deneyim yaşatıyor.

BİM Noodle Fiyatları 2022

BİM noodle fiyatları 2022 yılında şu şekilde;

  • 75 gr. Indomie noodle fiyatı -> 4,15 TL
  • 5’li 75 gr. Indomie noodle fiyatı -> 13,75 TL
  • Bardak Indomie noodle fiyatı ->5,95 TL
  • Jumbo noodle fiyatı (275 gr.) -> 9,75 TL

BİM 5’li Noodle Fiyat

Daha çok noodle isteyenler için beşli paket olarak sunulan seçenekler önemli avantaj sunuyor. Fiyat açısından tekli pakete göre daha uyguna gelen bu seçenek ile birlikte indirim elde edebilirsiniz. BİM 5’li noodle fiyatı ise 13,75 TL olarak satışa sunuluyor.

BİM Noodle Çeşitleri ❤

BİM noodle çeşitleri farklı markalara aittir. Özellikle sektörde önemli bir yer edinmiş olan Indomie markasına ait ürünleri bulabilirsiniz. Bu ürünler ise kendi aralarında farklı aromalar ile sunuluyor. Aromalar sebzeli, tavuklu ve dana etli olarak bulunuyor. Lezzet açısından karışık bir tat yakalamak isteyenler ise paketler içinde bulunan sosları birbirine karıştırarak da tariflerini hazırlayabilirler.

BİM Noodle Tekli Fiyat 2022 😍

BİM Noodle tekli fiyat 2022 itibariyle 4,15 TL’dir. Bu fiyatın markalara göre değiştiğini de unutmamanız gerekiyor.

Noodle Nasıl Hazırlanır? 💖

Noodle hazırlamak son derece pratik ve kolaydır. Özellikle zahmetsiz yemek isteyenler için çabuk şekilde hazırlanmaya uygundur. Öncelikle bir tencere içinde suyu kaynatın. Su kaynadıktan sonra ise içine paketi, içinde yer alan sosu ve özel yağı ekleyin. Bu yağ soya sosudur ve noodleın çok daha lezzetli olmasını sağlar.

Bir süre noodle yumuşayıncaya kadar suyu kaynatmaya devam edin. Sonrasında ise sudan çıkararak noodle’ı servis tabağına alın. İsterseniz sonrasında susam, soya sosu veya sebze ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda tavuk ya da kırmızı etle de noodle çok lezzetli olabilmektedir. Noodle aynı zamanda hafif bir yiyecek olduğu için rahat tüketime sahiptir.

Noodle doyurur mu?

Bir paket noodle rahatlıkla açlığınızı giderecektir.

Noodle hangi aromalarda var?

Noodle çeşitlerini sebzeli, tavuklu veya kırmızı etli bulabilirsiniz.

https://youtu.be/4vkgNVuHgzI

Diğer Bim fiyat listeleri

BİM Salça Fiyatı

BİM Şeker Fiyatı

BİM Prezervatif Fiyat

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın