BİM Nutella Fiyatı

BİM Nutella Fiyatı hakkında en uygun fiyatı araştırma yapıyorsanız bu yazı tam da size göre hazırlandı. BİM Nutella ile ilgili geniş bir araştırma yapıyoruz ve fiyatları BİM mağazasından öğrendik.

Türkiye de en çok tüketim yapılan gıdaların başında olan BİM Nutella Fiyatı son zamlardan sonra fiyatı değişti. Şuan en güncel olan BİM Nutella Fiyatı 2023 yılı itibariyle ne kadar oldu ? Bu yazımızın içeriğinde BİM nutella Fiyatı yer vermiş bulunuyoruz. BİM Nutella Fiyatı 2023 yılında güncel olarak bu fiyatları sizin araştırdık.

BİM Nutella Fiyatı 2023

Türkiye’deki satılan tüm BİM Nutella Fiyatı tüm bim mağazalarıyla aynı fiyattadır. Lezzetiyle dikkat çeken BİM Nutella Fiyatı şu şekildedir.

BİM Nutella Fiyatı 400 gr.52.00 TL
BİM 630 gr nutella66.00 TL
BİM Nutella Fiyatı 750 gr.77.50 TL
BİM Nutella Fiyatı 1 kg.182 TL
BİM Nutella Fiyatı
BİM Nutella Fiyatı

BİM Nutella Fiyatları

BİM Nutella Fiyatları hakkında araştırma yapan kullanıcılar için hesaplı marketlerin başında gelen BİM’de güncel fiyatı hakkında araştırma yapmaktayız. Bu yazıyı hazırladığımızda BİM market, mağaza, internet ve çağrı merkezlerinden yararlanılarak sizler için çıkarttığımız güncel BİM Nutella Fiyatı dır. Aynı zamanda BİM aktüel ürünler kategorisine göz atabilir, güncel BİM Nutella Fiyatlarına bakabilirsiniz. 

Sizler için araştırmasını yaptığımız en güncel ve doğru BİM Nutella Fiyatı aşağıdaki gibidir.

  • BİM Nutella Fiyatı 400 gr. 52.00 TL
  • BİM 630 gr nutella 66.00 TL
  • BİM Nutella Fiyatı 750 gr. 77.50 TL
  • BİM Nutella Fiyatı 1 kg. 182 TL

Paylaştığımız BİM Nutella Fiyatı sürekli fyatları değişkenlik gösterdiği için marketlerde farklı fiyat görebilirsiniz. Lütfen bu tip durumlarda yazımızın sonunda bize mesaj göndererek bize bilgi verebilirsiniz. Yorum sırasına göre BİM Nutella Fiyatı sizin için güncelleyebiliriz. 

BİM Market fiyatları
BİM Market Fiyatları

BİM Nutella Fiyatı Ne Kadar ?

BİM Nutella Fiyatı 2023 yılında gelen zamlarla birlikte 77.50 TL dir. En güncel son yaptığımız araştırmalar sonucunda BİM Nutella Fiyatı Bilgikonu.com olarak  BİM Nutella Fiyatı haftalık olarak güncellenmektedir. 

BİM Nutella Fiyatı Zamlandı Mı ?

BİM Nutella Fiyatı haricinde hemen hemen tüm tüketim gruplarında fiyatları artmaktadır. BİM Nutella Fiyatı döviz ve hammadde, yakıt kaynaklı sürekli zamlanmaktadır. En son gelen benzin zammından sonra BİM Nutella Fiyatı yine değişiklik göstermiştir. 

BİM Nutella Fiyatları
BİM Nutella Fiyatları

BİM Nutella Fiyatı Hakkında

BİM Nutella Fiyatı yazımızda sizler için doğru güncel fiyatları sizler için hazırlamaya çalıştık. Yazımızda fiyatlarda herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Bu yazı sadece bilgilendirme amaçlıdır. En doğru bilgileri mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve ilgili kurumlardan alabilirsiniz. 

BİM Fiyat Listesi 

BİM fiyat listesi güncel olarak internet sitemizde bulabilirsiniz. Özellikle BİM aktüel ürünleri ve BİM kampanyalarını inceleyiniz. Daha önce paylaştığımız BİM fiyat listelerinden bazılarını sizler için aşağıda paylaşıyoruz, inceleyebilirsiniz.

750 gr Nutella ne kadar?

750 gr. nutella 77.50 TL dir.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın