BİM Pizza Fiyatı – Lezzethane – Superfresh Güncel Fiyat 2023

BİM pizza fiyatı ve lezzeti ile keyifli zamanlar geçirmenize yardımcı oluyor. Hazır şekilde BİM şubelerinde donuk olarak bulunan BİM pizzası lezzetleri ile birlikte doyurucu bir deneyim sunuyor. BİM’in kendi ürettiği pizzaların yanında aynı zamanda başka markalara ait pizzalar da yine dondurulmuş ürünler reyonunda bulunuyor.

BİM Pizza Fiyatı 2023 🍔

BİM pizza fiyatı 2023 yılında markasına göre değişiyor. Şubelere göre değişmekle birlikte BİM’de kendi üretimi olarak iki pizza satılıyor. Bunlar Lezzethane ve Mutfağım isimleriyle biliniyor. Bunun dışında başka markalara ait pizza çeşitlerini de bulabilirsiniz. Özellikle Superfresh’in pizzaları da reyonda yer alıyor. Fiyatlar ise şu şekilde;

  • Lezzethane Pizza 4’lü (880 gr) 45,35 TL
  • Superfresh Pizza King (780 gr) 63,90 TL
BİM Pizza Fiyatı 2022
BİM Pizza Fiyatı 2022

BİM Pizza Fiyatı 2023 Lezzethane 👍

BİM pizza fiyatı 2023 Lezzethane ürünü için 45 TL’dir. Dörtlü paket halinde satılan Lezzethane pizza sadece karışık olarak bulunuyor. İçeriğinde ise salam, sucuk, mısır, peynir ve yeşillikler yer alıyor. Bim hazır pizza satın aldıktan sonra dondurucuda saklayabilir veya çözüldükten sonra fırında pişirebilirsiniz.

BİM Pizza Fiyatı 2022 Lezzethane
BİM Pizza Fiyatı 2022 Lezzethane

Superfresh Pizza Fiyatı BİM 👀

Superfresh pizza fiyatı BİM marketlerde 4’lü paketi için 63 TL’dir. Markanın kalitesi sebebiyle en çok tercih edilen pizza paketlerinden olan bu ürün de sadece karışık pakette bulunabiliyor. Özellikle kalın hamuru ile doyurucu bir lezzet sunan Superfresh pizzayı kendiniz ya da sevdikleriniz ile geçirdiğiniz anlara lezzet katmak için tercih edebilirsiniz.

BİM Pizzaları Nasıl?

BİM 4 lü pizza fiyatı ve lezzeti ile birlikte esasında fiyat performans ürünü olarak öne çıkıyor. BİM pizza hamuru normal pizzacılardan yediğiniz hamurdan farklı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Hamurunda biraz tatlı bir tat bulunuyor. Bunun yanında pişirme esnasında doğru ısı ayarlarını da yapamazsanız pizzanız oldukça kuru olabilir.

Kenar kısımları sert olan BİM pizzalar bu bakımdan hassas dişlere sahip olanlar tarafından da zor tüketilebilir. Bunların dışında ise ucuz pizza yemek isteyenlere hitap eden ürünler dörtlü paket halinde  bulunabiliyor. Ne yazık ki BİM marketlerde sadece karışık pizza bulabilirsiniz. Bu bakımdan da diğer pizza çeşitleri için başka alternatifleri değerlendirmeniz gerekebilir.

BİM pizza tekli satılıyor mu?

BİM pizzaları dörtlü paket halinde satılmaktadır.

BİM pizzaları hangi boy?

Paket içindeki pizzalar küçük boydur.

BİM pizza nasıl pişirilir?

Ortalama 10 – 15 dakika 180 derecelik fırında pişirerek hazır hale getirebilirsiniz.

https://youtu.be/0DrGnSiyDJA

BİM Aktüel ürün fiyatları için kategorimizi inceleyebilir, aşağıdaki makalelere göz atabilirsiniz;

5/5 - (21 votes)

Yorum yapın