Web Güvercin Giriş | Yemek Sepeti Portakal Giriş 2023

Web Güvercin giriş sisteme üye olan restoranların kullandıkları uygulamadır. Yemek Sepeti’nin çalışma mantığı sistemde bulunan restoranların sipariş almaları ve sonrasında bunu adrese teslim etmeleridir.

Yemek Sepeti restoran girişi Restoranların sistem üzerinden hizmet vermeye başlamaları için ise sisteme kayıt olmaları gerekir. Ayrıca sisteme dahil olduktan sonra Web Güvercin üzerinden siparişleri yönetmeleri gerekmektedir.

Web Güvercin Nedir?

Web Güvercin, Yemek Sepeti’nde olan restoranların gelen sipariş ve sipariş durumlarını kontrol ettikleri sistemdir. Yemek hizmeti sunan firmalar bu portal sayesinde aldıkları siparişleri anlık olarak görebilmekte, sipariş durumunu değiştirebilmekte veya teslim edildi gibi seçenekleri seçebilmektedirler.

Buradaki amaç Yemek Sepeti’nin siparişleri restoranlar nezdinde sürdürülebilir hale getirmesi ve aynı zamanda da yapılan satışların kontrolünün sağlanabilmesidir.

Web güvercin giriş 2023
Web güvercin giriş 2023

 

Web Güvercin Portakal Nedir?

Web Güvercin Portakal da yine Yemek Sepeti ile ilgili olup uygulamada platforma kayıtlı bulunan firmaların ürün ekleme, düzeltme ve bilgilerini değiştirme gibi işlemleri yapabilmesini sağlamaktadır.

Bu portalın en önemli özelliği Yemek Sepeti’ne ilk kayıt yaptıracak restoranların sisteme dahil olmak için kullanmalarıdır. Başka bir deyişle sisteme kayıt için Portakal platformu kullanılmaktadır.

Web Güvercin Giriş🟢 Aktif
Link Durumu🟢 Tıkla

Web Güvercin Portakal Yeni Kayıt Nasıl Yapılır?

Web Güvercin Portakal kayıt yaptırmak için öncelikle bu platform adresine giriş yapılmalıdır. Platforma kayıt olmak için yeni restoran kayıt bağlantısına tıklayan restoranlar yeni sekmede kayıt sayfasına yönlendirilecektir.

Açılan sayfada ise tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak girilmesi gerekir. Kayıt olma adımları şu şekildedir;

  • Yeni kayıt sayfasında bulunan formu online olarak doldurun ve kayıt ol düğmesini seçin.
  • Üyelik esnasında kullanılan eposta adresine Yemeksepeti tarafından gönderilecek sözleşmeyi bekleyin.
  • Gelen sözleşmeyi okuduktan sonra imzalayın ve geri gönderin.

Bu adımlar sonrasında hesabınız oluşturulacaktır.

Web Güvercin Portakal giriş
Web Güvercin Portakal Giriş

Web Güvercin Giriş Nasıl Yapılır?

Yemek Sepeti’ne dahil olan restoranlar gelen siparişleri kontrol etmek ve yönetmek için Web Güvercin giriş yapmak durumundadır. Restoranlar bu platform üzerinden gelen siparişleri görmekte, ürün durumunu hazırlanıyor, yolda veya tamamlandı şeklinde değiştirebilmektedir.

Platforma giriş yapmak için adresine ulaştıktan sonra kayıt esnasında verilmiş olan kullanıcı adı, eposta ve şifreyi yazarak girişi tamamlayabilirsiniz.

 

Web Güvercin Giriş
Web Güvercin Giriş

Yemek Sepeti Telefon Numarası

Teknik Deste Mail Adresi 📧 teknikdestek@yemeksepeti.com Telefon Numarası 📞 +90 212 359 18 00 Restoran Kayıt İşlemi https://partner.yemeksepeti.com/ 

Yemek Sepeti’nde Herkes Satış Yapabilir mi?

Satış yapmak için vergi mükellefi olmak gerekmektedir.

Portakal ve Web Güvercin Farkı Nedir?

Web Portakal sisteme kayıt olma ve bilgileri düzenleme, Web Güvercin ise siparişleri yönetme uygulamasıdır.

Yorum

Bu yazımızda Yemek sepeti restoran girişi ( web güvercin giriş ) ait bilgileri aktardık. Yemeksepeti web güvercin kullananların siparişleri görebilmesi için portakal yemek sepeti giriş linkleri üst paragrafta bulabilirsiniz. Bilgikonu.com bağlantısına tıklayarak anasayfaya ulaşabilirsiniz.  

Aynı zamanda aşağıdaki bağlantılar ilginizi çekebilir. Oturum Aç kategorimizi inceleyebilirsiniz

 

5/5 - (47 votes)
Hakan ÇetinKaya - Bilgikonu.com

Hakan Çetinkaya

Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Bilgikonu.com'da 2021 yılından beridir editörlük yapmaktayım. Araştırma yaparak yeni içerik üretmeyi seviyorum.

hakan@bilgikonu.com

Yorum yapın