Dji Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2023

Dji müşteri hizmetleri drone ürünleriyle ilgili bilgi verir. Drone almak veya mevcut drone’unuzla ilgili destek almak istiyorsanız numarayı arayın.

Dji Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Son on yılda insansız hava araçları ciddi bir gelişme kat etmiştir. Bununla birlikte üretilen ürünlere olan ilgi de aynı oranda artmıştır. Özellikle herkes tarafından rahatça kullanılabilmesi sebebiyle küçük boyuttaki drone’lar popülerleşmiştir. Dünyada bu alanda ön plana çıkan markalardan biri ise Dji’dir.

  • Dji müşteri hizmetleri telefon numarası: 0 216 334 0 354

Diji Çağrı Merkezi Telefon Numarası

DJI, 2006 yılında Frank Wang tarafından Çin’de kurulmuştur. Firma, insansız hava araçları konusunda kısa sürede dünya çapında söz sahibi olmuştur. Yüksek kalite ve uygun fiyat politikasıyla geliştirilen ürünler sayesinde bütçeniz ne olursa olsun siz de bir drone sahibi olabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Dji çağrı merkezi telefon numarası: 0 216 334 0 354

Dji Musteri Hizmetleri Telefon Numarasi 2023
Dji Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2023

Dji Şikayet

DJI markası, dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de resmi olarak satılmakta ve destek sağlanmaktadır. Bu süreç, Providyo tarafından üstlenilmiştir. Eğer DJI ürünleri satın almak veya destek talep ediyorsanız Providyo sizlere mümkün olan en kısa süre içerisinde yardımcı olacaktır. Şikayet hattını aramanız yeterli olacaktır.

  • Dji müşteri hizmetleri şikayet hattı: 0 216 334 0 354
dji musteri hizmetleri
dji musteri hizmetleri

Olivetti Yazar Kasa Müşteri Hizmetleri yazımızı okumak için tıklayınız

4.9/5 - (8 votes)

Yorum yapın