Kilim Müşteri Hizmetleri

Kilim müşteri hizmetleri ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat size yardımcı olur. Kilim müşteri hizmetleri mobilya numarasını arayarak ürünler hakkında bilgi alın.

Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hemen herkesin gün içerisinde kendisini en rahat hissettiği yer şüphesiz evidir. Evin rahatlığını ve konforunu arttıran başlıca husus ise mobilyalardır. Şık, rahat ve konforlu mobilyalar sayesinde evinizde çok daha mutlu olabilirsiniz. Kilim mobilya müşterilerine en gelişmiş ürünler sunmak için çalışıyor.

  • Kilim mobilya müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 25 49
Kilim Musteri Hizmetleri
Kilim Musteri Hizmetleri

Kilim Mobilya Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Kilim mobilya, Türkiye’nin en çok tercih edilen mobilya markalarının başında geliyor. Ürün kategorilerine baktığımızda oturma grubu, yatak odası, genç ve çocuk odası gibi daha pek çok kategori bizi karşılıyor. Bu kategorilerin her birinde her ihtiyaca ve bütçeye uygun onlarca farklı ürün bulunuyor. Çağrı merkezine ulaşarak bu ürünlerle ilgili kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

  • Kilim mobilya çağrı merkezi telefon numarası: 444 25 49
Kilim Müşteri Hizmetleri🟢 Aktif – 444 25 49

Kilim Müşteri Hizmetleri 2023
Kilim Müşteri Hizmetleri 2023

Kilim Mobilya Şikayet

Kilim mobilyadan herhangi bir ürün satın aldığınızda yaygın mağaza ve sevkiyat ağı sayesinde çok hızlı şekilde evinize ulaştırılır. Evinize ulaştırılan ürünlerin kurulumu da servis tarafından gerçekleştirilir. Satın aldığınız ürünle ilgili herhangi bir problem olması durumunda da şikayet hattını arayıp gerekli bildirimi yapabilirsiniz. Teknik servis size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

  • Kilim mobilya müşteri hizmetleri şikayet hattı: 444 25 49

Müşteri hizmetleri kategorimizi incelemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz ve aşağıdaki yazılara göz atabilirsiniz;

5/5 - (12 votes)

Yorum yapın