Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu

Bilgi alıyorum bilgi paylaşım platformu yazı içeriğimizde günümüz internet dünyasında bir çok popüler internet siteleriden araştırma yapmaktayız. Bu yazı dizisinde çok kullanılan popüler bilgi paylaşım platformlarını inceleyeğiz.

Bilgi paylaşım platformu nedir ?

Bilgi paylaşım amacı ile açılmış olan platformlarda gerek kullanıcılar arası, gerekse kullanıcılara aktarılan bilgilerin tümününe bilgi paylaşım playformu denir.

 

Bilgikonu.com

Kimi zaman insan kendi başına bazı sorunları çözmekte zorlanır. Bu noktada yardım için bir çoğumuz hemen google üzerinden sorunu ile ilgili aramalar yapar. İşte tam bu noktada her zaman en çok aratılan, internette bulamadığınız niche içeriklerle ilgili bilgi paylaşımı yapıyoruz. Biraz kendi reklamımızı yapacak gibi olmuş olabiliriz fakat, siz değerli ziyaretçilerimize bu şekilde hizmet etmek ve her ay günden güne büyüyen web sitemiz ile aylık 100 binlerce ziyaretçiyi ağırlamak bizi gerçekten çok mutlu ediyor.

BilgiKonu
BilgiKonu

Reddit  

Şuanda Dünya’nın en çok trafik alan sitelerinden biri olan Reddit , beğenilen sevilen içeriklerin kullanıcılar tarafından yayınladığı bir bilgi paylaşım platformudur.

Bilgi Paylaşım Platformuna : https://www.reddit.com linkine tıklayınız.  

 

 

Reddit
Reddit

Technopat  

Teknoloji alanında çok ciddi bir ziyaretçi ağına sahip olan technopat, yazılımsal ve teknolojik alanda tüm bilgileri bulabileceğiniz bir bilgi paylaşım sitesidir.

Bilgi Paylaşım Platformuna ulaşmak için https://www.technopat.net/sosyal/ linkine tıklamanız yeterli olacaktır. 

Technopat
Technopat

 

Eodev

Öğrenciler için vazgeçilmez ve uzmanlar tarafından oluşan bir web sitesidir. Ödevler hakkında bilgi çok bilgili alabileceğiniz Bilgi Paylaşım Platformuna ulaşmak için https://eodev.com linkine tıklayabilirsiniz.

eodev
eodev

Onedio

Güncel haberleri ve farklı görüşleri sosyal medya araçlarıyla öne çıkaran bir bilgi paylaşım platformudur. Bilgi Paylaşım Platformuna ulaşmak için https://onedio.com/

 

onedio
onedio

 

https://youtu.be/iDh0NUGquI0

Son olarak

Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu yazımızı okuduğunuz içn çok teşekkür ederiz. Bu yazımız için bizlere soru ve önerileriniz için aşağıdaki yorum alanını kullanabilirsiniz. Bilgikonu.com anasayfamıza gitmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Eğitim kategorimiz için https://www.bilgikonu.com/genel/ linke tıklayabilir,

Aynı zamanda aşağıdaki içeriklerimize göz atabilirsiniz.

5/5 - (7 votes)

Yorum yapın