Serik Hal Fiyatları – Güncel Sebze Meyve Fiyatları

Serik hal fiyatları taze meyve ve sebzeyi uygun fiyattan almak isteyenler için önemli. Günlük olarak değişen fiyatlara sahip olan Serik Hali, doğal gıdaları tüketiciler ile buluşturarak önemli bir kolaylık sunuyor. Antalya’nın 40 km doğusunda yer alan Seril ilçesinde bulunan hal, taze meyve ve sebze isteyenlerin en sık tercih ettikleri konumlarından birisi oluyor.

Hal Fiyatları
Hal Fiyatları

Serik Hal Fiyatları Ne Kadar?

Serik hal fiyatları günlük olarak değişen fiyatlandırmaya sahiptir. Bu kapsamda halden ürün alacaklar için mutlaka günlük fiyat kontrolü yapılması gerekir. Üreticilerin doğrudan tüketiciye ulaştırdıkları yer alan hal, içerisinde pek çok ürünü barındırır.

Özellikle doğal ürünlere ulaşmak isteyenler için önemli fırsatlar sunan hal içinde çeşitli meyve ve sebzeleri bulabilirsiniz. Mevsimine göre değişen meyve ve sebze içeren hal, aynı zamanda seralarda yetişen ürünleri de bulmanızı sağlıyor. Bu bakımdan hal içinde mevsiminde olmayan meyve ve sebzeleri de bulma olasılığınız mevcut.

Serik Hal Fiyatları 2023
Serik Hal Fiyatları 2023

Güncel Serik hal fiyatları şu şekilde;

Serik Hal FiyatlarıÜrünFiyat
KGDOMATES7.50-9.00 TL
KGSİVRİ(İNCE)9.00 TL
KGSİVRİ(KALIN)7.00 TL
KGKIL SİVRİ16.00 TL
KGDOLMA BİBER9.00 TL
KGÇARLİ BİBER6.00 TL
KGÜÇBURUN10.00 TL
KGKAPYA BİBER23.00 TL
KGSALATA9.00 TL
KGSİLOR12.00 TL
KGKABAK7.00 TL
KGPAT.SERA8.00 TL
KGPAT.TARLA6.00 TL
KGKOKTEYL11.00 TL
KGOVAL KOKTEYL12.00 TL
KGSIRIK FASÜLYE17.00 TL
KGOTURAK FASÜLYE15.00 TL

Serik Halinde Hangi Ürünler Var?

Serik Hali’nde bulunan ürünler çok çeşitlidir. Geniş yelpazede meyve ve sebzelere ulaşabilirsiniz. Bunlar arasında biber çeşitleri çok dikkat çeker. Hemen hemen her türden biberi bulabilirsiniz; arlı biber, acı çarli biber, sivri biber, kıl sivri biber, kılçık sivri biber, üçburun biber, kapya biber, dolma biber, kırmızı şili biber, yeşil şili biber, macar çarli biber, macar dolma biber, jalepon biber, kampari biber, sarı kaliforniya biberi.

Serik Hal Fiyatları
Serik Hal Fiyatları

Ayrıca salatalık, fasulye, kabak, patlıcan, buğday, mısır, soğan, pamuk, yem bitkileri, armut, nar, çilek, kavun, karpuz, böğürtlen, şeftali, zeytin gibi sebze ve meyveler de bulunmaktadır.

Serik ilçesinde tarım yaygın olarak yapılmaktadır. İlçe toprakları çok verimli olduğu için meyve ve sebzelerin de lezzetli yapıda olduğu unutulmamalıdır. Aynı zamanda doğrudan üreticiden satışa çıkarıldığı için Serik hal fiyatları da diğer satış yerlerine göre uygundur. Sadece bireysel tüketiciler için değil lokanta, restoran, manav, market gibi yerlerin de meyve ve sebze ihtiyacını karşılayacak düzeydedir.

Diğer hal fiyatları

Serik Hali Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Halde satışa çıkan ürünler komisyon tarafından belirlenmektedir.

Serik Hali meyve ve sebzeleri taze mi?

Üreticiler en taze olacak şekilde ürünlerini satışa çıkarmaktadır.

4.8/5 - (13 votes)

Yorum yapın