İtimat Müşteri Hizmetleri

İtimat müşteri hizmetleri numarasını kullanarak firmaya ulaşabilir ve ev aletleri hakkında talep ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

İtimat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İtimat müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere ev aletleri konusunda yardımcı olacaktır. Ev aletleri ürünleriyle ülkemizde ve dünyanın birçok başka ülkesinde hizmet veren İtimat, hızlı ve sonuç odaklı müşteri temsilcilerine sahiptir. Bu temsilcilere ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, ilgili numarayı arayıp konuyla alakalı birime bağlanmak.

  • İtimat müşteri hizmetleri telefon numarası: +90 352 330 34 04-05

İtimat Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İtimat çağrı merkezi telefon numarası mesai saatleri içerisinde hizmet veriyor. Mesai saatleri içerisinde numarayı tuşlayarak satın aldığınız veya almayı düşündüğünüz herhangi bir ev aleti ürünüyle ilgili bilgi alabilir, talep oluşturabilirsiniz. Üstelik müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanma süresi de oldukça kısadır.

İtimat Müşteri Hizmetleri
İtimat Müşteri Hizmetleri

İtimat Şikayet

İtimat şikayet oranı en düşük ev aletleri markalarından biridir. Buna rağmen eğer ürünler veya markayla ilgili herhangi bir sorununuz varsa sizinle hızlı şekilde ilgilenirler. Bunun için firmanın şikayet hattını arayıp talebinizi açık ve detaylı şekilde iletmeniz yeterli olacaktır. Geniş servis ağıyla hızlı şekilde sorunu çözeceklerdir.

  • İtimat müşteri hizmetleri şikayet hattı: +90 352 330 34 04-05

İtimat Müşteri Hizmetleri yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sormak istediğiniz tüm soruları aşağıdaki yorumlar kısmını kullanarak sorabilirsiniz. Aynı zamanda Bilgikonu.com linke tıklayarak sitemizin anasayfasına ulaşabilirsiniz.

Benzer bir içeriğe sahip olan yazılarımızıda okumak için;

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın