İhlas Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İhlas müşteri hizmetleri telefon numarası belirli aralıkla değişmektedir. En güncel numarayı aramadığınız takdirde yetkililere ulaşamazsınız. İşte güncel numara.

İhlas Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İhlas Holding, Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biridir. Holding bünyesinde faaliyet gösteren İhlas Pazarlama markası, sunduğu ürünler bakımından sektöründe ilk sıralarda yer alıyor. İhlas Pazarlama, özellikle su arıtma ve ısıtmaya yönelik ürünleriyle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Bu ürünlerle ilgili merak ettiğiniz her şey için İhlas müşteri hizmetleri telefon numarası ulaşabilirsiniz.

  • İhlas müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 49 49
Ihlas musteri hizmetleri telefon numarasi
Ihlas musteri hizmetleri telefon numarasi

İhlas Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İhlas, yerli bir markadır ve ürünleri de yerli üretimdir. Su arıtma, ısıtıcı, şofben ve su sebili, İhlas markasının arıtma konusunda geliştirdiği ürünlerdir. Ancak ürün portföyü bunlarla sınırlı değil. Temizlik robotu, küçük ev aletleri, sterilizasyon ve dezenfektanlar da İhlas çatısı altında yer alıyor. Çağrı merkezine ulaşarak tüm ürünleri sorabilirsiniz.

  • İhlas çağrı merkezi telefon numarası: 444 49 49

İhlas Şikayet

Türkiye’de oldukça köklü bir marka olan İhlas Pazarlama’nın teknik destek ve servis ağı da oldukça geniştir. Her şehirde ve yüzlerce ilçede bir İhlas yetkili servisini görmek mümkün. Bu servis ağı sayesinde ürünlerde oluşan sorunlar en kısa sürede tespit edilip yerinde çözüme kavuşturuluyor. Şikayetleriniz için aşağıdaki numarayı arayın.

  • İhlas müşteri hizmetleri şikayet hattı: 444 49 49

Ergül Mobilya Müşteri Hizmetleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın