Heifer Müşteri Hizmetleri

Heifer müşteri hizmetleri ile ilgili merak ettiğiniz her şey yazımızda. Ev aletleri ürünlerini bulabileceğiniz marka, bir telefon uzağınızda.

Heifer Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Heifer müşteri hizmetleri telefon numarası pek çok konuda size yardımcı olacaktır. Türkiye’de son zamanların en öne çıkan markalarından biri olan Heifer, müşteri hizmetleri sayesinde ev aleti almış veya almayı düşünen insanlara kısa sürede yardım eder. Hiç beklemeden numarayı arayabilirsiniz.

  • Heifer müşteri hizmetleri telefon numarası: 0216 639 01 15

Heifer Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Heifer çağrı merkezi telefon numarası, markanın üretip satışa sunduğu tüm ürünler hakkında size yardımcı olur. Ürünlerle ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler ve onarım konularıyla ilgili çağrı merkezi temsilcisi size anında destek sağlar. Firmanın çok sayıda temsilcisi bulunuyor.

  • Heifer çağrı merkezi telefon numarası: 0216 639 01 15
Heifer Telefon numarasi
Heifer Telefon numarası

Heifer Şikayet

Heifer şikayet konusu kafa karıştırabilmektedir. Zira firmanın ürünleri BİM gibi zincir marketlerde satılıyor. Satın alan kişiler, satış sonrası desteğin nasıl olacağını merak etmektedir. Heifer ürünleriyle ilgili herhangi bir şikayetiniz olursa aşağıdaki numarayı arayıp konuyu müşteri hizmetlerine iletmeniz yeterli olacaktır.

  • Heifer müşteri hizmetleri şikayet hattı: 0216 639 01 15

Heifer Servis

Heifer yetkili servis ağlarını ( heifer yetkili servisleri, heifer yetkili servisleri istanbul, heifer aspiratör servisleri, heifer derin dondurucu servisleri ) numaralarına müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Heifer müşteri hizmetleri
Heifer müşteri hizmetleri

Bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Sonuç

Heifer müşteri hizmetleri yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bizlere sormak istediğiniz tüm soruları aşağıdaki yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Aynı zamanda Bilgikonu.com bağlantısına tıklayarak sitemizin anasayfasına kolayca geçiş yapabilirsiniz.

3.7/5 - (10 votes)

Yorum yapın