Evyap Müşteri Hizmetleri

Evyap müşteri hizmetleri kişisel bakım ürünleriyle ilgili merak ettiğiniz her şeyi yanıtlar. Evyap ürünleriyle ilgili tüm bilgiler için arayabilirsiniz.

Evyap Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kişisel bakım elbette ki her insan için çok önemlidir. Kişisel bakımımızda en iyi seviyeye ulaşmak için kullandığımız vazgeçilmez bazı ürünler vardır. Sabun, krem, duş jeli ve şampuan, vazgeçilmez bakım ürünlerinden bazılarıdır. Bu ürünlerin kaliteli ve sağlıklı olması olmazsa olmaz bir husustur. Evyap markası sayesinde tüm kişisel bakım ürünlerine kaliteli şekilde ulaşırsınız.

  • Evyap müşteri hizmetleri telefon numarası: +90 216 581 07 00
Evyap musteri hizmetleri 2022
Evyap musteri hizmetleri 2022

Evyap Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Evyap bir Türk kişisel bakım markasıdır. Ürün portföyü oldukça geniş ve her biri kalitelidir. Bebek bezi, vücut losyonu, şampuan, duş jeli, banyo vücut lifi ve tarak gibi daha pek çok kişisel bakım ürünü Evyap’da bulunuyor. Bütün ürünler tüm kalite standartlarını başarıyla geçerek güvenli şekilde tüketicilere sunulur.

  • Evyap çağrı merkezi telefon numarası: +90 216 581 07 00

Evyap Şikayet

Evyap, 1927 yılında kurulmuş çok köklü bir markadır. Temelleri Erzurum’da atılmış olan marka, kurulduğu günden bu yana kaliteli ve yenilikçi kişisel bakım ürünlerini tüketicilere sunmayı misyon edinmiştir. Evyap ürünleri ve hizmetiyle ilgili tüm şikayetleriniz için müşteri hizmetlerini arayabilir ve çözüme kavuşturabilirsiniz.

  • Evyap müşteri hizmetleri şikayet hattı: +90 216 581 07 00

Ergül Mobilya Müşteri Hizmetleri makalemizi okuyabilirsiniz.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın