Dağınık Topuz Modelleri

Dağınık topuz modelleri hem günlük hem gece kullanılabilecek sade ve şık bir görünüme kavuşmayı sağlar. Dağınık topuz saç modelleri ister evde ister kuaförde yapılabilecek bu topuz sayesinde rahat ve zarif bir tarza ulaşmak mümkün. Kuaför salonlarında yapılan abartılı topuzlar artık yerini daha genç görünümdeki modellere bıraktı.

Bu sayede her yaştan kadının ulaşabileceği ve kolaylıkla kendi başına da yapabileceği topuz modelleri çoğaldı. Gündüz rahat kombinlerinizde kullanacağınız dağınık topuzu geceye geçerken de kullanabilmek büyük rahatlık. Gece kombinlerinizin tamamlayıcısı olarak topuzunuza ekleyeceğiniz taşlı bir toka ya da bir taç ile herkesi büyülemeniz mümkün. Saçınızın şekli nasıl olursa dağınık topuzu uygulayabilirsiniz. Maşa ya da fön gereksinimi olmadan da düz, dalgalı ya da kıvırcık saçınıza uygun modeli tasarlayabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Dağınık topuz saç modelleri yaparken tarzınıza uygun topuz modelini bulduktan sonra sıklıkla kullanmaya başlayacaksınız. Dağınık topuz rahatlığı sayesinde özellikle yaz aylarında çok tercih edilmektedir. En sevilen topuz

  • Salaş Topuz Modelleri 😍

Salaş topuz modelleri yapımı en çok tercih edilen modeldir. Özellikle günlük kullanımda yapılan topuzlardan bir tanesidir. Evde kendiniz yapmak için en kolay yöntemden bahsedelim. Saçınızı yukarıdan bir lastikle toplayın. Saçınızı ucundan tutarak toka kısmına doğru biraz tiftikleyin. Sonrasında tokanın etrafında bol bir şekilde döndürerek firkete ile tutturun. Birkaç tutamı dışarıda ve açık bırakın. İşte salaş topuzunuz hazır.

Salas Topuz Modelleri
Salas Topuz Modelleri

  • Genç Topuz Modelleri 🙌

Genç topuz modelleri yapımı ve kullanımı kolay modellerden biridir. Popüler olan modellerden bir tanesi tepede iki tane yapılan topuz modelidir. Saçı ortadan ikiye ayırıp, iki yanda lastikle toplayın. Her bir tutamı kendi etrafında bolca döndürüp, firkete ile tutturun. Bu sayede ikili topuz modeliniz hazır olacaktır.

Genc Topuz Modelleri
Genc Topuz Modelleri
  • Maşalı Dağınık Topuz Modelleri 💕

Maşalı dağınık topuz modelleri özellikle düğün, nikah, mezuniyet gibi törenler için tercih edilmektedir. Kuaförlere en çok yaptırılan topuz modellerinden bir tanesidir. Saç öncelikle maşa ile dalgalı bir forma sokulur. Tepede toplanan saç tutam tutam firkete yardımı ile saça tutturulur. Evde yapmak isteyenler için pratik yöntemi ise; saçı tepede toplayın. Saç tutamlarını karışık şekilde firkete ile tutturup, uçlarını salık bırakın. Sadece salınan uçlara maşa uygulayarak zamandan ve emekten tasarruf sağlamış olacaksınız.

Masali Daginik Topuz Modelleri
Masali Daginik Topuz Modelleri

  • Abiye Dağınık Topuz Modelleri

Abiye dağınık topuz modelleri gelin topuzu için en çok istenen modeldir. Abiye topuz yapımı için kuaförler saça maşa, fön ya da bigudi uygulaması yaparlar. Sonrasında ise tamamen kuaförün yaratıcılığına bağlı olarak sınırsız tasarım yapılabilir. Abiye dağınık topuzlara mutlaka taşlı, incili ya da çiçek formunda saç tokaları eşlik etmelidir.

Abiye Daginik Topuz Modelleri
Abiye Daginik Topuz Modelleri
  • Kısa Saç Dağınık Topuz Modelleri

Kısa saç dağınık topuz modelleri yapımı oldukça pratik olan bir model olarak karşımıza çıkar. Kısa saçlılar bu tip topuzları yaparken saçın üst kısmını lastik ile toplayabilir. Kalan alt kısımlar büzülerek toka ile karışık formda saça tutturulur. Lastikteki saçlar da firketeler ile tutam tuta döndürerek saça tutturulabilir.

Kisa Sac Daginik Topuz Modelleri
Kisa Sac Daginik Topuz Modelleri

Dağınık topuz modelleri

Daginik Topuz Modelleri
Daginik Topuz Modelleri 1
Daginik Topuz Modelleri 2 1
Daginik Topuz Modelleri 2
Daginik Topuz Modelleri 3
Daginik Topuz Modelleri 3
Daginik Topuz Modelleri 4
Daginik Topuz Modelleri 4

BİM Saç Boyası Fiyatları yazımızı tıklayarak okuyabilirsiniz.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın