Acil Para Lazım, Kredi Çekemiyorum

Hızlı ve kolay yoldan acil para lazım diyorsanız bu yazımız ilginizi çekebilir. İşinizi görecek hızlı para bulma yöntemleri sayesinde sizde para ihtiyacınızı kolaylıkla karşılamak için detayları inceleyin.

Acil nakit ihtiyacında hızlı para bulabilme yolları ile finansal sıkışıklığınızı atlatabilirsiniz. Acil para lazım diyor iseniz hızlı bir şekilde para bulma yöntemlerinin birkaç alternatifi bulunmaktadır. Bu yollardan size en uygun olanını seçerek parasal sıkıntılarınızı sonlandırabilirsiniz.

Hızlı ve kolay yoldan acil para lazım diyorsanız bu yazımız ilginizi çekebilir. İşinizi görecek hızlı para bulma yöntemleri sayesinde sizde para ihtiyacınızı kolaylıkla karşılamak için detayları inceleyin.

Acil nakit ihtiyacı için para bulma yolları senetle alışverişler olabilir. Bunun dışında bankalar da hızlı bir şekilde müşterilerine kredi sağlayabiliyorlar. Günümüz ekonomik şartlarında en temel ihtiyaçların karşılanabilmesinde dahi zorluklar yaşanabilir. Aniden doğan ihtiyaçlar için ise nakit bulabilmek çok zor olabilir. Fakat böyle durumlarda hızlı para bulmak için başvurulabilecek yöntemler vardır.

Pek çok kişi nakit ihtiyaçları için banka kredilerine başvurur. Bazı krediler için daha uzun bir süre değerlendirme gerekirken bazı krediler ise banka tarafından hemen temin edilebilir. Fakat kredi notu düşük olan kişiler bu kredilerden yararlanamaz. Onlara da gösterilebilecek yollar mevcuttur.

Senetle Cep Telefonu Alma

Senetle cep telefonu alışverişi acil para lazım diyen kişilerin sıklıkla başvurduğu yöntemlerden birisidir. Bazı firmalar senetle cep telefonu satışı yapmaktadır. Bu firmalardan da taksitle alınan cep telefonunun daha sonradan satışının yapılması kişilerin belirli miktardaki nakit ihtiyacını karşılayabilir. Alınan bu cep telefonunun faturasının saklanması ve ambalajının açılmaması daha rahat bir satış yapılabilmesine olanak vermektedir. Geçici hızlı bir çözüm arayanlar bu yöntemi tercih edebilir fakat bu telefonun da taksitinin ödenmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Senetle Altın Alınabilecek Kuyumcular

Kuyumculardan altının senetle alınması yine acil nakit ihtiyacı duyan kişilere tavsiye edilebilir. Bazı kuyumcular altınları senet ile satabiliyor. Hızlı bir şekilde para bulma ihtiyacı olan kişiler de bu kuyumculara başvurabiliyor. Senetle satış yapan kuyumcular sattıkları bu altınları tekrar satın da alabiliyor. Böylece kişilerin ellerine altının değerinde nakit para geçmiş oluyor. Bu nakit paranın borcu da taksit taksit ödenebiliyor. Daha önce paylaştığımız senetle kuyumcudan altın satın alma yöntemlerini inceleyebilirsiniz..

 

Acil para lazım diyenler için en önemli altın bilgiler sizin için hazırlandı.

Beyaz Eşya Satmak

Acil para için beyaz eşya satışı cep telefonu satışı ile benzerdir. Evdeki eski eşyaların satılması nakit için bir çözüm olabilir. Bunun dışında cep telefonunda olduğu gibi senetle beyaz eşya almak ve daha sonrasında bu eşyanın satışını yapmak yine kişilere nakit bir çözüm sunacaktır. Bu beyaz eşya kredi kartıyla da satın alınabilir. Birçok kredi kartı peşin fiyatına taksit imkanı sunmaktadır. Fakat kredi kartı olmayan kişiler senetle alışveriş yapmak durumundadır.

Alınan sıfır beyaz eşyanın hiç kullanılmadan satılması belirli miktardaki nakit ihtiyacını karşılayabilir. Özellikle kredi notu düşük olan ya da kara listede olan kişiler sıklıkla bu yönteme başvuruyor. Kredi kartıyla alışveriş yapmayan kişilerin de senetle beyaz eşya alabilmek için başvurulabilecekleri bazı mağazalar mevcuttur. Senetle satış yapan bu mağazalar şunlardır:

  • Mutlu Evim,
  • Çetintaşlar,
  • Beko Bayraktar.

Faktöring Şirketlerinden Nakit Alma

Nakit ihtiyacı için faktöring firmalarına başvurma birçok kişinin ilk olarak başvurduğu yöntemlerdendir. Bu faktöring firmaları Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu yani BDDK tarafından denetim altında tutulmaktadır. Ellerinde özellikle çek bulunan kişiler bu çekleri hızlı bir şekilde bozdurabilmek için faktöring firmalarına başvurabilir. Başvurulacak faktöring firmalarının da BDDK tarafından denetleniyor olup olmadığı da dikkat edilmelidir.

Borç Para Veriyorum Diyenlere Dikkat

Nakit veriyorum diyen kişilere oldukça dikkatli yaklaşılmalıdır. Kişilerin zor zamanlarından faydalanmak isteyen birçok dolandırıcı mevcuttur. Bu kişiler para sağlama umuduyla insanları kandırarak dolandırıcılık yapmaktadır. Hızlı para bulma ihtiyacından dolayı zor durumda olan kişilerin unutmaması gereken en temel şey tanımadık kimsenin hayrına para vermeyeceğidir. Bundan dolayı borç vereceğini söyleyen kişilere ya da ilanlara itibar edilmemelidir. Aksi taktirde çok daha büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınabilir.

Halkbank Hızlı Kredi

Hızlı kredi için Halkbank başvurulabilecek adreslerden bir tanesidir. Hızlı bir şekilde nakit bulmak için tavsiye edilecek en iyi yöntemlerden birisi kredi almaktır. Özellikle kredi notu riskli olmayan kişiler nakit ihtiyaçları olduğu durumlarda kredilere rahatlıkla başvurabilir. Bankaların da bazı kredilerin başvuru değerlendirmesi de hızlı bir şekilde tamamlanır ve kişilerin hesaplarına kredi tutarı yatırılır.

Kredi başvurusunun hemen değerlendirmesini isteyen kişiler Halkbank’ı tercih edebilir. Halkbank en az bin en fazla da 15 bin TL tutarındaki hızlı kredileri müşterilerine sağlıyor. Banka bu kredi için de 60 ay vadelendirme imkanı sunuyor. Halkbank’ın hızlı kredisine kısa mesaj, internet şubesi ve mobil bankacılık üzerinden hızlı bir şekilde başvurulabilir.

Halkbank kredi başvurusu

TEB İhtiyaç Kredisi

Bireysel ihtiyaç kredisi TEB’ten müşterilerine sağlanmaktadır. Kolay kredi veren bankalar arasında en önemlilerinden bir tanesi TEB’tir. 15 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisini sunan TEB bu kredi için de 60 ay vade seçeneği veriyor. CEPTETEB uygulaması ile başvurulabilen bu kredi için banka şubesine de gidilmesine gerek yoktur. Cep telefonundan hızlı bir şekilde başvurulabilen CEPTETEP ihtiyaç kredisinin sonucu 3 dakika içerinde telefona mesaj olarak gönderilir. Bu krediyi alabilmek için de en önemli şart kredi notunun düşük olmamasıdır. Kredi notunu öğrenmek isteyen kişiler de TEB’e başvurarak kredi notları hakkında detaylı bilgi alabilirler. Bankadan pratik kredi başvurusu yapmak için buradaki sayfayı inceleyebilirsiniz.

TEB kredi başvurusu

Denizbank Anında Kredi

Anında kredi başvuru için Denizbank’ın internet bankacılığını kullanıyor olmak gereklidir. Denizbank internet ve mobil bankacılığı kullanan müşterilerine bazı ayrıcalıklar sağlıyor. Bu ayrıcalıklardan bir tanesi de kolay kredi alabilme olanağıdır. Bu kanallar üzerinden sabah 09:00 ile akşam 21:00 arasında ihtiyaç kredilerine başvurulabilir. Kredi başvurusu yapabilmek için ilk olarak internet bankacılığına TC kimlik numarası ve parola ile giriş yapılmalıdır. Daha sonrasında açılan ekranda bulunan kredi başvurusu menüsü seçilmeli ve kolay bir şekilde başvuru işlemleri tamamlanmalıdır.

Denizbank’ın sunduğu bu ihtiyaç kredisinin üst limiti 55 bin TL’dir. Ayrıca bu kredi için 60 ay vade seçeneği de mevcuttur. Kredi tutarına ve vade sayısına göre de faiz oranı değişebilir. Bundan dolayı faiz oranlarını öğrenebilmek için bankanın internet sitesi ya da şubeleri ziyaret edilmelidir.

Denizbank cepte kredi başvurusu için tıklayınız

Acil para lazım
Acil para lazım

Anında Nakit İhtiyacı İçin Garanti Bankası

Garanti bankası anında kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Garanti Bankası’nın internet şubesini ve Garanti Cep uygulamasını kullanan kişiler 50 bin TL’ye kadar olan bireysel ihtiyaç kredisine kolay bir şekilde başvurabilir. Garanti Bankası bu kredi için 60 ay vade seçeneği de sağlıyor. Uygun faiz oranlı krediler arasında yer alan Garanti Bankası’nın ihtiyaç kredisinin tutarı esnaflara özel 60 bin TL’ye kadar da çıkarılabiliyor.

Kolay bir başvuru olanağı veren ve başvuru sonucu hızlı bir şekilde sonuçlanan Garanti Bankası ihtiyaç kredisini alabilmek için bazı bankaların da teslim edilmesi gereklidir. Bu belgeler şu şekildedir:

  • Kimlik belgesi,
  • İkametgah belgesi,
  • Gelir belgesi.

Garanti Bankası kredi başvurusu için tıklayınız.

İş Bankası Nakit İhtiyacına Hızlı Çözüm

Nakit ihtiyaç çözümü İş Bankası’ndan sağlanabilmektedir. Hızlı bir şekilde bireysel ihtiyaç kredisine başvurmak ve bu krediyi hemen kullanabilmek isteyen kişiler İş Bankası’na başvurabilirler. İş Bankası’nın anında kredi başvurusu için şubeye gitmeye gerek yoktur. İnternet bankacılığı ve İşCep uygulamasından kolay bir şekilde başvuru gerçekleştirilebilir. 7 gün 24 saat başvuru yapılabilmesine olanak veren İş Bankası, 60 ay vadeli 40 bin TL’ye kadar kredi sağlıyor. Hızlı para bulma yollarından en çok tavsiye edilenler arasında bankaların kredileri vardır. Düşük faiz seçeneği ve uygun ödeme yöntemleri sunan İş Bankası da kolay ve hızlı bir şekilde kredi vermesinden dolayı sıklıkla başvurulan bankalardan birisidir.

Yukarıda belirttiğimiz yöntemler sayesinde acil para lazım aramanıza yanıt bulmuş olmanızı temenni ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda hızlı para bulma yöntemleri işinizi görecek ve faydalı olacaktır.

İş bankası kredi başvurusu için buraya tıklayınız.

Diğer para kazanma yazılarımızı okumak için tıklayınız.

5 Yıldız Bizi Mutlu Eder.

Yorum yapın